Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o blondýnkách

Nejlepší vtipy o blondýnkách, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma blondýny a jejich věčném srovnávání s brunetami či zrzkami a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 26 50 75 Další
Povídají si dvě blondýnky a jedna povídá, to bylo strašné, jak vypli tu elektriku, já jsem byla dvě hodiny ve výtahu. A druhá povídá, no to nic není, já jsem strávila pět hodin na jezdících schodech.
Mladá blondýna, která čerstvě vystudovala psychologii nastoupí do prvního zaměstnaní na základní škole. Chce být aktivní a hledá, kde začít a uvést se v dobrém světle. Vyjde na školní hřiště, kde vidí chlapce, jak si hrají a jednoho, který stojí opodál, nic nedělá, jen tak popojde krok vpravo, pak zase vlevo. Psycholožka zbystří: "Jasný introvert, začnu u něj a zapojím ho do hry s ostatními". Jde k němu a říká.. "Copak se děje, že si nehraješ s ostatními"? Chlapeček na to odvětí: "Já jsem brankář"!!
"Co uděláte, když se vám zavaří motor?" táže se blondýny učitel autoškoly.
Dívka odvětí: "Dám ho, kam patří - do sklípku k ostatním zavařeninám."
"Dejte si na toho kabrioleta střechu!" upozorňuje před myčkou blonďatou řidičku obsluha.
"Díky za upozornění. Hned co mi to auto umyjete, zajedu pro ni do stavebnin."
"Doktorka říkala, že mám na zubech nějakou sklovinu," stěžuje si mamince blondýnka, "a já se teď bojím, abych se při kousání nepořezala!"

"Dostala jsem AIDS", povídá jedna blondýna druhé.
"Vážně? A mají ještě?", ptá se hned druhá.

"Hele Jano, že nevíš, jaký je rozdíl mezi bílou paní a bílým mužem?" nadhodí při prohlídce starého hradu přítel.
"Tak tohle náhodou vím přesně," odvětí dlouhonohá blondýnka. "Bílá paní je strašidlo a bílý muž je sněhulák."
"Já už jsem zvyklá jezdit v autě," pochlubila se učiteli autoškoly na první hodině krásná blondýnka a sedla si na zadní sedadlo.
"Já vidím, že máte handsfree," zlobí se na blondýnku policista. "Ale to ještě neznamená, že se můžete za volantem cpát jídlem!"
"Když říkáš, že se tak zajímáš o motorky," povídá blondýnce přítel, "víš, kdo vyhrál na minulé Grand prix královskou kubaturu?"
"Že by anglická královna?"
Předchozí 1 2 3 4 26 50 75 Další