Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o blondýnkách

Nejlepší vtipy o blondýnkách, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma blondýny a jejich věčném srovnávání s brunetami či zrzkami a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 26 50 67 68 69 70 71 72 73 75 Další
Vlak projíždí tunelem. Když vyjede ven, povídá muž, sedící naproti krásné blondýnce: "Ten byl ale dlouhý, co?"
"Jo, tak to byl váš?"
Volají si dvě slečny, jedna je blondýnka a druhá brunetka. Brunetka se blondýnky na něco ptá, ale ona jí vůbec neodpovídá. Zeptá se tedy znovu, a pořád nic. Nakonec se naštve a zakřičí do telefonu: "Jsi hluchá, nebo co?!"
A blondýnka jí odpoví: "Vždyť jsem ti kývala, že jo!"
Vrátí se muž domů a vidí svou ženu - blondýnku, jak přikládá na zeď mokré ručníky.
"Proč máčíš tu zeď?" zeptá se jí ohromeně.
"Ale, doktor mi doporučil, abych dávala studené obklady na místo, kde jsem se praštila..."
Vrátí se muž ze služební cesty a za dveřmi svého domu vidí hromadu strouhanky. Přeleze ji, ale za ní je další. Když přeleze i tu, uvidí tam svou ženu - blondýnku, jak strouhá rohlíky.
Ptá se jí, co to vyvádí, a blondýnka mu odpoví: "Chtěla jsem ti na uvítanou obalit pár řízků a v kuchařce psali: Strouhej tři dny staré rohlíky!"
Vypráví blondýnka kamarádkám: "Jdu takhle na záchod a vidím na zemi tisícovku. Tak jsem se pro ni sehla. A náhle cítím, že si ji vydělávám!"
Vystoupí dvě blondýnky z auta a zabouchnou si vevnitř klíč. Jedna se zkouší dostat dovnitř pilníkem a druhá rukama. Vtom začne hřmít a jedna říká: "Ježiši Jano, začíná pršet a my jsme nezatáhly střechu!"
Zkouší učitel dlouhovlasou blondýnku: "Chleba, který byl právě vyndán z pece, má teplotu sto stupňů Celsia. Jakou teplotu má jeho polovina?"
"Padesát stupňů."
Zlobí se na přihlouplou blondýnku matka: "Klíč se má strčit do klíčové dírky, ale dírky na dveřích, ne na klíči!"
Víte proč blondýnky jezdí jenom BMW?
Protože to jediný umí hláskovat.
Víte jak zaměstnáte blondýnku na celý den?
Napíšete z obou stran otoč!
Předchozí 1 26 50 67 68 69 70 71 72 73 75 Další