Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 21 41 61 Další
Na Titaniku přiběhne zděšený pasažér ke kapitánovi a silně s ním lomcuje. Při tom se ho ptá: Jak daleko je najbližší pevnina? Kapitán mu odpovídá: 2 míle. Ano? To je přece úžasné! A ktorým směrem? Směrom dolů!
Nápis na hrobě: "Zde leží moje manželka a já doma odpočívám v pokoji."
Nápis na hrobě: Zde leží moje manželka a já doma odpočívám v pokoji.
Nápis na jednom hrobě: "Kdybys tolik nepil a nekouřil, mohl jsi tu s námi sedět, pít a kouřit..."
Nápis na náhrobku: "Tady leží moje manželka, a já odpočívám doma v pokoji."
Nápis na náhrobku: "Zde odpočívá František Stránský. Celý život nic jiného nedělal!"
Národní divadlo uvádí nově nastudovanou Vltavu. Vstup zdarma.
NASDAQ: Newyorská burza zaznamenala největší propad ve své historii! Konkrétní čísla nejsou zatím známa, ale předběžně se hovoří o 130 patrech.
Nastoupená jednotka na americké vojenské základně. Vpředu velitel: "Kdo z Vás stiskl ten červený knoflík?" Nic. "Ptám se, kdo stiskl ten červený knoflík?" Zase nic. "Naposledy se ptám, kdo to zmáčkl ten knoflík?" Hrobové ticho. Velitel mávne rukou a řekne: "Ale co, čert vem Nový Zéland."
Nastoupená jednotka na americké vojenské základně. Vpředu velitel: Kdo z Vás stiskl ten červený knoflík? Nic. Ptám se, kdo stiskl ten červený knoflík? Zase nic. Naposledy se ptám, kdo to zmáčkl ten knoflík? Hrobové ticho. Velitel mávne rukou a řekne: Ale co, čert vem Nový Zéland.
Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 21 41 61 Další