Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 41 61 Další
Panu Hrachovi se narodí syn Tonda. Pan Hrach se na něj jde podívat do porodnice. V přizemí je nápis "Geniální děti. Pan Hrach se zaraduje a ptá se sestřičky, kde leží jeho syn. " To musíte do čtvrtého patra. Pan Hrach si říká, že s géniem by beztak jen problémy a jde výš. V prvním patře je nápis "Normální děti. Jde zase výš a ve druhém patře je napsáno "
"Debilní děti. Pan Hrach si jen povzdychne a stoupá zase výš. V posledním patře je malá místnůstka a na dveřích je napsáno TONDA HRACH. Pan Hrach s napětím vejde dovnitř, a jediné, co vidí, je veliké ucho na posteli. Ptá se sestřičky: "Můžu mu aspoň něco říct? "Ne. On je úplně hluchej.
Patolog vychází z márnice bílý jako stěna.
"Co se ti, proboha, stalo?" zděsí se vrátný.
"Kopla mě mrtvola!"
"Jé, promiň, za to můžu já," ťukne se vrátný do čela. "Zapomněl jsem ti vyřídit, že ten nebožtík byl fotbalista."
Pavel přijde do práce v obvazech.
"Co se ti stalo?" diví se spolupracovníci.
"Otvíral jsem okno..."
"A vypadlo na tebe, viď?"
"Ale ne - otvíral jsem ho a vypadl ven!"
Pedofil chce v bordelu hodně mladičkou holku. Šéfka volá: "Ať přijde Káťa!"
Pedofil na to: "Cože? Ona už chodí?"
Pepa se rozhodl, že se na stará kolena naučí machrovat, a tak jde do kurzu karate. Instruktor se ho ptá, proč, a Pepa mu sdělí, že se chce naučit machrovat. Tak mu instruktor podá sekeru a požádá ho, aby mu usekl hlavu. Pepa se nechá přesvědčit, sekne, instruktor ucukne a říká: "Tak tohle je machrování!"
Pepa přijde celý šťastný domů a ptá se: "Kde je syn?"
"V lese."
"Tak jdu za ním."
Najde ho a chlubí se: "Byl jsem ve městě a naučil jsem se machrovat."
"A jak se to dělá?"
"Vezmi sekeru a usekni mi hlavu."
"To nejde."
"Nekecej a sekej!"
Syn vezme sekeru, sekne a Pepa je bez hlavy. Syn si sbalí věci a jde domů. Matka se ho ptá: "A kde je otec?"
"Ále, machruje v lese!"
Plave tuleň po Vltavě a dohoní ho vorvaň: "Kam se tak ženeš, šílenče?"
"Ale, v Drážďanech bude mejdan, tak to nechci zmeškat, lachtani už tam prej odplavali!"
Plešatý se posmívá hrbatému:
"Co máš v tom batohu?"
Hrbatý: "Tvůj hřeben!"
Po atentátu na WTC se vyhrabou z trosek dva Slováci, jeden se rozhlédne a říká: "Tedy, ti Američani mají na tom newyorským letišti takový bordel!"
Po důkladné zdravotní prohlídce a všelijakých vyšetřeních vysvětlil doktor svojí pacientce, že jí zůstává už jen necelý den života. Pani přide domů a říká manželovi: "Když je to tak, tak by jsem chtěla aby jsme se celou poslední noc divoko milovali." Manžel odpovídá: "Tobě se to lehko řekne když nemusíš ráno vstávat!"
Po lesní stezce někde v Africe jde misionář. Náhle zasviští oštěpy a misionář mrtvý padne k zemi. Z blízkého stromu seskočí dva černoši, rozdělají si ohýnek, uříznou si z misionáře každý jednu kýtu, opečou a žerou. Tu jeden z nich říká: "Doktore, to je jiný žrádlo než v té pražské menze, co?"
Předchozí 1 16 17 18 19 20 21 22 41 61 Další