Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 41 61 Další
Poslední slova utopené stařenky: "Filípku, je mi strašná zima, jak se nemůžu hnout z postele. Buď tak hodný a vytop celý byt."
Poslední slova: "Hoď mi sem roli papíru!"
Potkaj se dva kamarádi a jeden říká."Hele Pepo poslal sem manželku pro brambory a tomu nebudeš věřit ono jí srazilo auto"a ten Pepa říká. "A co budeš dělat ?"" Já nevim asirejži"řekne ten druhej.
Potkají se dva kamarádi a jeden říká: Chlape, chystám se na dovolenou. Do Thajska - trochu si zařádit. Ten druhý: Člověče, to bych nedělal, tam je to samý AIDS, ještě to chytneš. Po půlroce se potkají znovu a ten cestovatel má všude vředy, vypadaný vlasy, nechty. Ten kamarád říká: AIDS, že jo. Člověče, měl si pravdu - taková pěkná, přičmoudlá a měla ho - ale to nevadí, už mám zaplacenej zájezd do Afriky na pozorování zvířeny. Hele, bacha. Takovej krokodýl ti urafne ruku, ani si ho nevšimneš. Po třech měsících se potkají a cestovatel má místo ruky hák. Krokodýl, že jo? No jo, asi pět metrů dlouhej, ale to nic, už mám zaplacený lezení po Skalistejch horách. Víš nechci tě buzerovat, ale v těch horách, přilítne orel skalní, jeden nálet a mám vydloubnutý oko. >Po pár měsících se potkají a on má opravdu pásku přes oko. Orel, že jo? Ale kdepak. Spadl mi kamínek do oka a já ti v tom háku ještě nemám takovej cit...
Potkají se dva kanibalové a jeden si nese pod paží urnu. A ten druhej se ho ptá: Jedaneko kdes sehnal instant?
Potkají se dva kostlivci: "Tak co, kolego? Jak žijete?"
Potkají se dva upíři před nemocnicí: "Tak co, zase se jdeš rozšoupnout na transfúzku?"
"Ale kdepak, dnes mi není nějak dobře. Vezmu si jen pár použitých obvazů, udělám si čaj a půjdu si lehnout."
Potkají se na pohřbu dva tuláci: "Kdo umřel?"
"Hrobař - uklouzla mu noha a rakev ho zaživa pohřbila!"
Potkají se po hodně dlouhé době dva spolužáci: Hele Ty Karle, kde jsi byl posledních patnáct let? Ale, v base. Prosím tě a kvůli čemu? Kvůli slepicím. Prosím tě, vždyť kvůli slepicím se nedává patnáct let?! Vyhrabaly tchýni.
Povídá dědeček vnoučatům: "Když jsem byl mladý, sloužil jsem ve válce."
Dětičky pokývají hlavou.
"Taky jsem byl v Černobylu."
A dětičky pokývají druhou hlavou...
Předchozí 1 19 20 21 22 23 24 25 41 61 Další