Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 23 24 25 26 27 28 29 41 61 Další
Při pohřbu říká kondolující vdově: "Ale váš manžel vypadá v rakvi dobře."
"To je tím, že už tři dny nepije."
Přiběhne sestra k doktorovi do ordinace a vyhrkne: Pane doktore, ten simulant na pětce umřel. Tak to už ale opravdu přehnal!
Přijde cikán do obchodu,a říka pani prodavačce dejte my 99rohlíku.Apaní prodavačka odpoví rovnou si vemte 100rohlíku,a cikán odpoví, ne tolik se nechci přejídat.
Přijde do knihkupectví žena v černém.
V ruce drží knížku Kapesní atlas hub.
Prodavač si jí všimne a okamžitě k ní běží:
"Upřímnou soustrast paní, autor už tu chybu opravil!"
Přijde chlap za cigánkou, aby mu věštila z ruky. Vezme od něho peníze a začne si prohlížet ruku a za chvíli z ní vypadne, že bude žít hodně dlouho. Chlap je spokojenej a odchází. Jak vyjde na ulici tak ho přejede auto a je mrtev. Cigánka to pozoruje z okna a poznamená: "Jak ten čas letí..."
Přijde chlapík v monterkách na jednotku intenzivní péče a říká: Chlapi na tři zadržte dech, měním pojistky!
Přijde instalatér do firmy opravit toaletu. Ptá se sekretářky: Paní, kde je tady ten hajzl? Pan ředitel právě obědvá. Ale né, já hledám ty dvě nuly! Á, páni náměstkové mají právě poradu. Sakra ženská, kde se tady dělá hovno! Jó, tak účtárna je o patro vejš.
Přijde Ivetka za maminkou a říká: Maminko, proč jsem tak jiná než ostatní dětičky? To nevim Ivetko, dojdi se zeptat tatínka! Ivetka sklopí hlavu. Přijde za tatínkem a ptá se: Tatínku, proč jsem jiná než ostatní dětičky? To nevim, dojdi se zeptat maminky! A Ivetka sklopí druhou hlavu....
Přijde kostra k doktorovi a ten povídá: "No, to teda jdete brzo!"
Přijde kostra k zubaři. Doktor se podívá a řekne: "Zuby máte v pořádku, ale dásně mi dělají starost..."
Předchozí 1 21 23 24 25 26 27 28 29 41 61 Další