Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 24 25 26 27 28 29 30 41 61 Další
Přijde Ládin domů a ptá se: "Nesháněl mě někdo?"
Přijde manžel domů a nadšeně oznamuje ženě:Vyhráli jsme miliony ve sportce!! Manželkou to ani nehne a zasněně se dívá z okna. Manžel opakuje:Vyhráli jsme fůru peněz, ty nemáš radost? Žena se otočí a říká: Umřela mi matka. Manžel na to pro sebe:Když se daří, tak se daří!
Přijde nevidomý do obchodu, na vodítku slepeckého psa. Postaví se doprostřed místnosti, popadne psa za ocas a roztočí ho nad hlavou. Prodavač se ho ptá: "Co to děláte?"Jenom se tak trochu rozhlížím, odpoví slepec.
Přijde pán do realitní kanceláře a koktá: "JJá bbych si chtěl kokoupit dům, co máte ?" "Pane, jak na vás koukám , tak pro vás asi nic..." "A co ttenhle." "Ten je za šest milionů, na ten určitě nemáte." "A ten-hle?" "Ten je za 10 milionů..." "JJá si vezmu tenhle." "Ale pane, ten stojí 20 milionů?! Máte na něj?" "JJá mmám 60 milionů!" "A kde jste je vzal?" "Vyvyvyhrál jsem je!" "Já vyhrát 60 milionů, tak mě klepne pepka..." "Mnnně tooo jenom lííízlo."
Přijde pedofil na pískoviště a řiká holčičce: Holčičko, umíš počítat?Umím.Tak počítej, že to bude bolet.
Příjde stařenka do prodejny z masem a ptá se prodavače : Prosím vás, ten mozek je čerstvý? Že váhate, říká prodavač, ještě ráno lúštil křížovku!
Přijde vdova k podivínovi a zeptá se: "Vy jste ten vyvolávač duchů?"
"To jsem," hrdě odpoví individuum. "Co byste potřebovala?"
"Chtěla bych navázat spojení se svým zesnulým manželem."
"Dobře, dáte mi 5000 korun."
"Hm, nejste zrovna nejlevnější... Ale - tady to máte."
"Výborně. A teď si zapište: 731 523 869."
Přijde večer nově přibylý nebožtík za hrobníkem: "Promiňte, že vás takhle pozdě otravuju, pane. Ale mohl byste mi poradit, kde jsou tady záchody?"
Přijede pohřebák na sídliště k paneláku, vyleze z něj chlap v černých ošuntělých šatech. Místní drbna vykoukne z okna a volá dolů: Ale to bude omyl, tady nikdo neumřel, to bych věděla. Chlap se opře o auto a vyndá svačinu. Zvedne oči a s plnými ústy volá nahoru: Neznáte Pivoňkovi? Já jsem Pivoňková. Vezu vám děti z tábora...
Přijel pohřebák k Novákům. Novákovi se podivují a tvrdí, že jim nikdo neumřel. Pohřebák odpoví:"Já jsem vám ale přivez děti z tábora."
Předchozí 1 21 24 25 26 27 28 29 30 41 61 Další