Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 21 41 61 Další
Jaký je rozdíl mezi encyklopedií a podprsenkou?Žádný, v obou často něco marně hledáme.
Jaký je rozdíl mezi normálními a kanibalskými celníky?
Všichni vám budou kontrolovat pas, ale ti kanibalové vám ho ještě změří, jestli jste dostatečně tlustí.
Jaký je rozdíl mezi učitelem a pedofilem?
Pedofil má rád děti.
Jde babička po kolejích a uvidí pětikorunu. Zvedne ji a zpívá si: "La la la..."
Tudum tudum!
Jde cestovatel jihoamerickou džunglí a obklíčí ho domorodci. On na ně kouká, vidí ty napražené oštěpy a šípy, povzdechne si a povídá: "Jo, tak teď jsem v prdeli!"Najednou se vedle něj objeví anděl a říká mu: "Ne, nejsi. Seber ten velký kámen a vší silou s ním prašti do hlavy jejich náčelníka."Cestovatel to udělá, náčelník padne mrtev na zem a anděl povídá: "Teď jsi teprve v prdeli!"
Jde chlap kolem hřbitova, když tam uvidí souložící dvojici. Osmělí se a zeptá se:
˝Můžu se přidat?˝
˝Ne, vyhrab si svoji!˝
Jde chlap po ulici a najednou vidí jak na stromě sedí chlap. Zeptá se ho: Co tam děláš, redbull ti dal křídla? A on na to: Ne redbull, ale pitbull jo.
Jde chlap po Václaváku, mává rudou vlajkou a řve: "Ať žije menstruace."Chvíli ho pozoruje nějaký pán a pak mu řekne: "Co blázníte. Snad ať žije revoluce, ne?"Chlap nato: "Mně to je jedno, hlavně když teče krev."
Jde chlapeček se svým dědečkem do parku, kde si sednou na lavičku a sledují zvířátka a okolní přírodu. Najednou chlapeček říká: Dědo, nezdá se ti, že tady něco smrdí? Dědo? Dědečku?! Dědečku!
Jde chlapík po poušti... Absolutní hic... Už ani nevidí... Ale najednou... STUDNA! Posbírá všechny síly, rozběhne se směrem ke studni a křičí: "VOOOOOOOOOODAAAAAAAA, VOOOOOOOODAAAAAA!" A ze studně se ozve hlas: "Kdeeeee?"
Předchozí 1 2 3 4 5 6 21 41 61 Další