Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 28 29 30 31 32 33 34 41 61 Další
Sedi takhle dva černoši před vigvamem.Jeden ohlodává loketní kost a druhej stehenní.Ten s tou loketní po chvilce s plnou pusou praví: "Tohle je jinačí žrádlo, než v Plzni v menze, že, pane inženýre."
Sestřička veze dědu do nemocničního pokoje, když si děda všimne čísla pokoje: - Ježišmarjá, čtrnáctka, to je ten pokoj, kam dáváte nevyléčitelné případy, ježišmarjá... Sestřička dědu chlácholí: - Ale dědo, co to povídáte, tady jsou přece samé lehké případy, podívejte, támhleto je slepák, ten jde zítra domů, tohleto jsou žlučové kameny - víte dědo, já bych vám to neměla prozrazovat, ale ty nevyléčitelné případy se dávají na šestnáctku, ne na čtrnáctku.Vtom přijde vrchní sestra a povídá: - Dědku, kam vás to šoupli, vy patříte na šestnáctku!
Slysel jsem, ze ti zemrela zena. Co se ji stalo? Ale, rika druhy, porezala si prst a vykrvacela. Vykrvacela?? No tak co ja vim, nevykrvacela. No, nemohl jsem se divat jak se trapi a tak jsem ji zastrelil.
Smrtka stoji u dveri bytu a povida:
"Dobry den, odcitani lidu."
Soudce se ptá obviněného:"kolik vám je let?Bude mi pětadvacet odpoví.Nebude.
Soutěž Chcete být milionářem?Poslední otázka za 10 miliónů:"
"Má vaše manželka vyholené přirození?" Odpověď "Využiji poslední nápovědu a zeptám se přítele na telefonu.
Spojené státy se rozhodly, že vykouří Usámu bin Ládina z afghánských kopců. Speciální letadlo s Monikou Lewinskou je už na cestě.
Správně by měly být tři druhy veřejných záchodů: Ženy, Muži a Travestité.
Spustili se závory a vozíčkář uvázl na kolejích.Ze zatáčky se vyřítí rychlík a vozíčkář začne vřískat:"
"Závoráři, závoráři...!".Když byl vlak 100m daleko, vystrčil závorář nos ze své boudy:"
" Co je?"A vozíčkář na to:"
" Sleduj tu pecku!"
Srdečně zveme na úterní závody ve slalomu na vodních lyžích v pražské Stromovce. Sraz nad Křižíkovou fontánou.
Předchozí 1 21 28 29 30 31 32 33 34 41 61 Další