Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 31 32 33 34 35 36 37 41 61 Další
U hořícího domu povídá jeden druhému: "Cítím tady karamel!" A druhý na to: "Vím, můj děda měl cukrovku..."
U lužka umírající: "Tedy, vaše žena se mí vubec nelíbí, míní lékao."Manžel: "Mne taky ne, ale už to nebude dlouho trvat, že?"
Učím se skákat na koni přes překážky, ale je to těžké.Můj kůň je příliš dobře vychovaný.U každé překážky mě nechá přeletět prvního.
Uprostřed letu dopravního letadla se pojednou ozve v amplionech příjemný hlas letušky, která cestujícím oznamuje: "To, co vidíte vpravo, je hořící motor. Ale z toho si nic nedělejte, máme ještě druhý. To, co vidíte vlevo, to je ulomené křídlo, ale z toho si nic nedělejte, máme ještě druhé, a proto můžeme pokračovat v letu! A to, co vidíte pod sebou, to nejsou obláčky, ale padáky nás, co se s vámi loučíme!"
Uprostřed zimy hoří sklad.
"Haste rychleji!" pohání své svěřence velitel zásahu.
Hasiči odpovídají: "Dobře, jenom se chviličku ještě ohřejeme..."
Upřímnou soustrast sousede, musí to být pro vás rána ztratit v jednom okamžiku manželku i tchyni.No vidíte, a k tomu ještě tohleto blbý počasí...
Úřední oznámení o přejmenování měst: Praha, zlaté město na Vltavě -> Praha, hnědé město ve Vltavě. Drážďany, Florencie na Labi -> Drážďany, Benátky pod Labem.
Usáma bin Ládin je afghánský vytrvalec - vytrvale terorizuje zbytek světa.
V knihovně: Prosím vás, kde máte nějaké knihy o sebevraždách? Pátý regál zleva, střední police. Ale tam není žádná kniha! Vidíte, jací jsou lidi! půjčí si a nevrátí!
V letadle do Izraele přijde letuška ke kapitánovi: "Pozor, máme na palubě teroristu."
"A co požaduje?"
"Nic, ale obchoduje s padáky."
Předchozí 1 21 31 32 33 34 35 36 37 41 61 Další