Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 36 37 38 39 40 41 42 61 Další
Vrací se manžel ze služební cesty a už před domem má takový nepříjemný pocit. Vrazi do bytu a ihned se řítí do ložnice. Zpod peřiny se ozývá výskot a vykukují čtyři nohy. Muž vytáhne legálně drženou zbraň a pološílený vzteky vystřílí celý zásobník. Jako v mátohách se vpotácí do kuchyně a v tom vejde jeho žena, která drží prst u úst a říká: "Pst, přijeli vaši.
Všichni měli od krve ruce, jenom já hubu.......
Vyklepaný americký úředník prochází pozdě v noci cestou domů tmavými ulicemi velkoměsta. V jedné z uliček se k němu odkudsi přiblíží temná postava a povídá: "Potkal jsem na nádraží Washingtona."
"Pane Bože," roztřese se úředníček. "Tak to musel být duch!"
"Ne, nebojte, nebyl... Potkal jsem ho už skoro před 150 lety."
Výrok vyšetřujícího policisty u nehody proudových letounů na českobudějovickém sídlišti: "To je život - lidi tady čekaj na zastávce, až přijede čtrnáctka, a vona najednou jednadvacítka..."
VÝZVA: Ti, co mají trvalé bydliště v Kralupech nad Vltavou, si budou muset nechat vystavit nové občanské průkazy s místem bydliště Kralupy pod Vltavou.
Vzlyká stařenka nad vyrabovaným hrobem: "Kdyby chudák neměl zlaté srdce, nikdy by si ho ti chuligáni nevšimli!"
Z Čech nyní proudí obrovská humanitární pomoc do sousedního německého Saska. Součástí jsou deky, matrace, peřiny, různé nádoby, loďky a dokonce i domky...
Za rozjíždějícím se autobusem utíkal muž.Autobus stále zrychloval. "Haló, pane," volal škodolibě pootevřeným oknem jeden cestující, "nás už nechytíte." "Doufám, že jo," sípal muž "já jsem totiž řidič."
Zahrajte prosím písničku na přání obyvatelům Karlína. Byla by to píseň Aleše Brychty: Barák na odstřel. Děkuji, Váš statik.
Zahrajte prosím pro ty, které postihly povodně, písničku od Kabátu: Prdel vody.
Předchozí 1 21 36 37 38 39 40 41 42 61 Další