Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 37 38 39 40 41 42 43 61 Další
Zamilovaná žena píše svému miláčkovi SMSku:"
"Jestli spíš, pošli mi tvoje sny.Jestli se směješ, pošli mi tvůj úsměv....Jestli pláčeš, pošli mi tvoje slzy."Romantický miláček jí odepsal:..."Právě seru. Mám ti něco poslat?"
Zkouší si děda v obchodě nové boty a když si je nazouvá nejvehementněji, uprdne se.Omlouvám se, skutečně je mi to trapné.To nic dědo, až vám řeknu, kolik stojí, tak se poserete.
Známý dobrodruh byl pozván na večeři k rodince kanibalů. Ze slušnosti se ještě před přijetím zeptal: "Nemám také donést něco k jídlu?"
"Kdepak," vrtí hlavou nejstarší kanibal. "Stačí, když přijdete."
Znáte hymnu sebevrahů?
Na melodii písně Prachovské skály od Ivana Mládka (přesně místo slov: "Padej trochu do prava, pod námi je výprava...") zpívejte dokola: "Bungee jumping bez lana, to je dobrá skákaná..."
Znáte tu novou afghánskoamerickou pohádku?
Byli jednou dva malí chlapci, George a Usáma, a hráli si na schovávanou...
Zoo Praha děkuje všem občanům, kteří pomohli při tvorbě nového lachtaního výběhu na okraji Prahy čítajícího asi 600 kilometrů čtverečních.
Zpráva ČTK: Jásir Arafat se zavázal zaslat Spojeným státům rychlou humanitární pomoc - dvě letadla s palivem přímo do centra neštěstí v New Yorku.
Zpráva od boha: "Z důvodu ekonomické krize bylo světlo na konci tunelu zhasnuto..."
Zpráva pro houbaře: Na většině území ČR rostou houby jak z vody.
Zpráva z tisku: "Chyť si svého Pražáka je název soutěže, která právě finišuje na Mělnicku. Naposledy zde proběhla v roce 1890."
Předchozí 1 21 37 38 39 40 41 42 43 61 Další