Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 41 42 43 44 45 46 47 48 61 Další
Černá kronika: Mladý muž - sebevrah se pokoušel v minulých dnech dvacetkrát skočit z Nuselského mostu, nicméně jeho pokusy nevyšly...
Česká plavební společnost ve spolupráci s CK Tour pořádá víkendové výletní plavby. Trasa: České Budějovice - Praha - Mělník - Ústí - Drážďany a zpět. Cena pouhých 129,- Kč. Každý manželský pár obdrží navíc k chutnému obědu i praktický dárek (plovací vestu).
Česká republika uvolnila 1,5 miliardy Kč na natáčení nového televizního seriálu s názvem Plaváček na řekách českých.
Češi vracejí sudetským Němcům nejem chalupy, ale i půdu. Bohužel ji vracejí i s vodou, ale to není žádný problém, Němci musí za hranicemi tu půdu jenom od vody oddělit a vysušit. Čeho se ale Češi urputně nechtějí vzdát, to je 5 lodí, které raději potopili, než aby je vydali do zahraničí.
Čínští kati jsou pyšní na své mistrovství. Jeden z nich říká své oběti:
"Můj úder mečem bude tak dokonalý, že ho ani nepocítiš!"
Odsouzenec skepticky kroutí hlavou.
"Vsaďmě se!"
Vsadí se. Vzápětí řekne kat:
"Hotovo. Cítil jsi něco?"
"Nic. Co jsem měl cítit?"
"Zkus sklonit hlavu."
Článek z novin: "Při povodních mysleli Češi i na nebezpečí nákazy různých chorob a z tohoto důvodu vypustili do vody i chlór."
ČR zaslala jako pomoc do New Yorku několik strojů KL3C. Co to je?
Krumpáč, lopata a tři cikáni.
ČT1 upozorňuje na změnu programu: 19:00 Rákosníček, 20:00 Dobrá voda, 21:00 Titanic, 23:50 Na plovárně.
De muž okolo hřbitova a vidí, jak se mladý pár líbá na hrobě. Příde k nim a řiká: "Můžu se přidat"?. Mladý muž mu odpoví: "Ne vyhrabej si svojí"!
De takhle rodinka na procházku do parku a dcera říká mami já chci na tu velikou horu a syn nato:hele teťjsem na řadě já já chci ke kolejím koukat na vlaky jak jezdí tak šli ke kolejím a mamka se ptá syna hele synu jede něco?Ne nic nejede můžeme jít tak jdou a přejede rodinku vlak napíchli se na koleje potom knim příde king kong a říká hele špíz.
Předchozí 1 21 41 42 43 44 45 46 47 48 61 Další