Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 41 43 44 45 46 47 48 49 61 Další
Dědovi nejdřív umře babička, potom mu chcípne koza a nakonec mu jeątě někdo přejede psa. Sedí tak na zápraží a běduje. "Panebože co jsem Ti udělal, že mě tak trestáš"? Z nebe se najednou ozve. "Já ti ani nevím, ale ty mě tak ňák sereš".
Děti skáčou z letadla. Vyskočí první, zatáhne a otevře se mu padák. Skáče druhý, zatáhne a otevře se mu padák. Skáče třetí, zatáhne a vysype se mu hromada jogurtu. Nelení a zatáhne za záložní a zase jogurty. Neví co dělat a začne si prohledávat kapsy. V jedný najde lístek: Milý Filípku, přibalila jsem ti s sebou trochu Monte.
Dnes jsem po dvaceti letech melaradost, ze vidim sveho muze.
A co se stalo?!
Pozvali me na identifikaci.
Dneska jsem dělal zkoušku na řidičák. A udělal jsi ji? Tak to nevím, komisař je pořád ještě v nemocnici.
Do cely pro doživotní trestance vstoupí kat a s dobráckým úsměvem oznamuje vězňům: "Mám pro vás dobrou zprávu, hoši. Vaše trápení bude už zítra za svítání u konce!"
Do kasáren přijde telegram, že vojínovi Novotkovi zemřel otec. Velitel dostal za úkol mu to šetrně oznámit. Ten si tedy nechal nastoupit vojáky, zavelel pozor a povídá: "Vojáci, kdo z vás má otce, tři kroky vpřed.
Novotka! Kam se serete!!?"
Do knihkupectví vstoupí žena v černém, v ruce drží knihu "Houby okolo nás".
Knihkupec jí stiskne ruku a praví:
-Upřímnou soustrast, vydavatelství už tu chybu opravilo.
Do kovárny přijde návštěvník a co nevidí, kovář si položí svůj úd na kovadlinu, udeří do něho velikým kladivem a děsně zařve.
"Co to, proboha, děláte?" diví se host.
"Co dělám?" rozvážně na to umouněnec. "Dělám si rozkoš."
"Rozkoš?! Jakápak tohle může být rozkoš?"
"To byste se divil. Dokážete si vůbec představit tu slast, když se někdy netrefím?!"
Do lékárny vejde muž s bílou holí a povídá: Pane magistře, vy jste mi dal místo borové vody kyselinu sírovou. Promiňte, pane. Doplatíte mi dvacet korun a budem vyrovnaní.
Do lékárny vejde muž s bílou holí a povídá:
"Pane magistře,vy jste mi dal místo borové vody kyselinu sírovou."
"Promintě, pane.Doplatíte mi dvacet korun a budem vyrovnáni."
Předchozí 1 21 41 43 44 45 46 47 48 49 61 Další