Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 41 45 46 47 48 49 50 51 61 Další
Dva vojíni zkoumají bombu.Jeden se strachuje:co když ta bomba vybouchne??Klid,utěšuje ho druhý mám ještě druhou.
Hádají se Čech, Rus a Němec, který stát má nejvíce vlastnictví. Němec povídá “My máme tolik tanků, že by to pokrylo celou zem." Rus povídá “To nic není! My máme tolik letadel, že by to pokrylo celou zem!" A Čech povídá “Pche, my máme tolik zlodějských ručiček, že by Vám to do týdne všechno POKRADLI!"
Hasam Saíd Káhim přiznal spojení s teroristy z al-Káida. Marocký povstalec se před několika týdny miloval s jednou teroristkou.
Hasič se vrátí domů z výjezdu a strašlivě kašle.
"Co se ti stalo?" strachuje se žena.
"Ale nic," uklidňuje ji požárník, "než jsme oheň lokalizovali, pěkně jsem se nalokal."
Hasič uříceně přiběhne do zbrojnice, rozhlédne se, zastaví se, usměje se a dá si kávu. Ostatní kolegové se na něj tázavě dívají a on - potom, co dopil - oznamuje: "Pánové, pomalinku se zvedejte, hoří finanční úřad!"
Havaruje auto se šéfem a jeho sekretářkou. Šofér je na místě mrtvý, sekretářka napíchnutá na stromě, šéfovi se nic nestalo, ale strašně křičí. To naštve jednoho policajta a osopí se na něj: "Buďte zticha. Nevidíte, že ta žena mele z posledního?!"
"Jen se podívejte," zděšeně ukazuje nešťastník, "co má v ruce!"
Hlášení povodňové komise: České Budějovice - průtok Budvaru a Samsonu podle regulačního stupně č. 3. Hladina pěny se neuvádí.
Hlášení v metru na trase C: "Hlavní nádraží. Vystupujte vpravo ve směru plavby."
Hrajeme pro ředitele pražského metra: Bratříčku, zavírej vrátka.
Hrobař říká matce tragicky zesnulého teenagera: "Váš syn byl pěkné kvítko, viďte?"
"Jak to víte?" zarazí se smutná paní.
"Každé ráno na mě z hrobu ukazuje fako!"
Předchozí 1 21 41 45 46 47 48 49 50 51 61 Další