Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 41 46 47 48 49 50 51 52 61 Další
Chci zemřít pokojně v spánku, jako můj strýc a ne jako ti ustrašení, vřískající lidi, které vezl!
Chlap nese na hřbitov basu lahváčů a rybářskou stoličku. Dojde k hrobu, rozloží stoličku, sedne a začne cucat jedno pivo za druhým. Po nějaké době do sebe nasouká všechny lahváče, sbalí stoličku, podívá se na hrob a říká: "No vidíš, Marie, že to šlo i bez keců..."
chlap si řekne že si půjde zaplavat tak se svleče skočí do vody a zjistí že neumí plavat.přijede k němu loď a lidi v ní začnou křičet:pojďte pane odvezeme vás do tepla a on odpoví:ne bůh mě zachrání potom přiletí vrtulník a pán odpoví to samýpotom se utopí,zjeví se mu bůh a chlap řekne:bože proč si měnezachránil a bůh odpoví poslal jsem ti loď a vrtulník a ty jsi odmítl :-)
Chlapec : Řekni mi o té havárii !Dívka : O jaké havárii ?Chlapec : Chceš mi snad říct, že jsi se s takovým ksichtem už narodila?
Chlapeček volá na paní přes plot, mohla byste mi prosím podat můj šíp?

"Ale jistě a kde je?" "Má ho v zádech vaše kočka."
Chlápek chce spáchat sebevraždu, a tak skočí z desátého patra. Ve vzduchu počítá: "Deset, devět, osm, sedm, šest... osm, sedm, šest... Sakra, někde se mi zahákly kšandy!"
Chlápka, kterej je nekrofil a zároveň pedofil se ptají: "A co máte nejradši?" "Studenou dvanáctku…"
Chtěl bych nechat zahrát písničku od Ivana Mládka: Když je v Praze abnormální hic nebo písničku Jóžin z bažin.
Chtěl bych nechat zahrát všem postiženým povodní písničku od skupiny Elán: Voda, čo ma drží nad vodou.
Chtel bych umrit jako muj ,deda, proste zavrit oci a usnout - a ne s desem v ocich jecet, jako ti s nim v tom aute jeli........
Předchozí 1 21 41 46 47 48 49 50 51 52 61 Další