Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Černý humor

Nejlepší vtipy na téma černého humoru, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma černého humoru a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 21 41 61 Další
Jdou dva malomocní do školy a jeden povídá:"To jsem zvědavej, co nám dneska odpadne."
Jdou dva malomocní po ulici a potkají známého. Ten známý je pozdraví. Jeden malomocný odpoví a tomu druhému malmomocnému odpadne kousek masa. Ten co odpověděl na pozdrav toho druhého pokárá. To seš celej ty. Místo abys pozdravil, tak zase jen něco utrousíš
Jdou dva polští havíři cestou z práce, kdy si zkracují tuto cestu k zastávce kolem rybníků. V tom Jaczek říká Januszovi: "Janusz, ja myšle, že džvigně v jednej renke 50 kilo!"
Na to Janusz odpoví: "Jak ty 50, ja 100 kilo."
To Jaczka dožere a říká: "No Janusz, já myšle, že v jednej renke džvigně 150 kg!"
Na to Janusz zase suše odpoví: "Jak ty 150, tak ja 200 kilo."
Jaczek se na Janusze naštvaně podívá, aby zase kontroval, ale nedává při tom pozor na cestu a spadne do rybníka, odkud volá: "Janusz ja tone! Janusz já tone! Pomošč, Janusz, ja tone!"
A Janusz na to opět suše: "Jak ty tone, ja dvě..."
Jdou dvě malomocné děti do školy a jedno povídá: "To jsem zvědav, co nám dneska asi odpadne?"
Jdou dve maminky po ulici a tlaci kocarky. Ta jedna najednou zakopne, pusti kocarek z ruky, na konci ulice ho srazi auto a dite se na miste zabije. Ta druha na to kouka a rika: "To nasere, co?"
Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli."
Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen.
"Co to má znamenat ?" ptá se druhá.
A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů!"
je kamarád a myslivec . A myslivec má nove boty a kamarád se ptá : kde si sehnal ty no ve bo ty a myslivec:ale našel jsem mývali noru udělal jsem hu hu a vyběhl mýval pif a už jsem měl boty. Sejdou se zadva měsíce a myslivec má novou čepici a kamarád se ptá jak sehnal novou čepici a on říka ale našel jsem liščí noru udělal jsem hu hu a měl jsem novou čepici .Sejdou se další měsíc a myslivec má noví kabát a kamarád se ptá jako vždy a říka našel jsem medvědí noru udělal jsem hu hu a měl jsem noví kabát. Příde za dva roky a je na vozíčku celí v zadře a kamarád se ptá cosi dělal ale našel jsem ooobrovskou díru udělal jsem hu hu ozvalo se hu hu a vyjel vlak
Je nádherný den, tak se rodina vydá na výlet. Jedou po dálnici do Prahy. Na 14. kilometru D1 tatínek začíná zrychlovat ze 180 km/h na 230 km/h, ale nezvládne řízení a dostane smyk. Jeden kotoul, druhý, vypadá to hrozivě. Přijede záchranka, odveze rodinu do nemocnice. Tam se po týdnu tatínek probere z těžkého kómatu. Ptá se doktora: "Pane doktore, jak to vypadá s mojí dcerou, miss ČR?"
"No to víte, jak jste dělali ty sudy, vaše dcera dřela hlavou o asfalt. Má takovej ksicht, že ji nepozná ani vlastní máma, to vám garantuju."
"To je strašné," pronese táta. "Co můj syn, fotbalový mistr ČR?"
"Hm, ten má přelámaný nohy tak, že bude rád, když bude na vozíku."
Otci rodiny se zamlží zrak: "Ježíši, co se mi může stát horšího?"
Doktor se škodolibě zasměje a řekne: "Víte, to byl vtip, je Apríl. Všichni jsou mrtví."
Je Růženka a ptá se tatínka: "Tati, proč se jmenuji Růženka?"
"Protože ti spadla růže na hlavu," odpoví tatínek.
Pak přijde Jiřinka a ptá se tatínka: "Tati, proč se jmenuji Jiřinka?"
"Protože ti spadla jiřina na hlavu."
Pak přijde Cihlička na vozíčku a ptá se tatínka: "Blauqgddhdhbh?"
Je to cerne, ma to ctyri nohy a jednu ruku, co je to?
Rotvailer bezi z detskeho hriste.
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 21 41 61 Další