Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o cestování

Nejlepší vtipy o cestování, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma cestování a dovolené a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 26 38 Další
Tlouštík se ptá v hotelové recepci: "Je postel v mém pokoji pevná?"
"Proč se ptáte?" diví se recepční.
"Mívám těžké sny."
Tower ironicky k pilotovi, který právě obzvlášť tvrdě přistál: "No jo, přistání nemusí být žádný tajemství, pasažéři můžou klidně vědět, že jsou dole."
Pilot: "To nevadí, oni stejně vždycky tleskaj."
Trampové u vody: "Chytla! Chytla mi ryba!"
"Tak nekřič jako na lesy a příště s ní pořádně otáčej!"
Trosečník radostně běhá po břehu a výská, na pobřeží zakotvuje loď. Kapitán si vezme k puse megafon a volá na trosečníka: "Dobrý muži, jak se odtud dostaneme k nejbližšímu přístavu? My jsme se ztratili..."
Tři horolezci zdolávají vysokou horu někde v Himálajích. Když se dostanou nahoru, strhne se šílená bouře, která trvá několik dní. Tak jsou zavřeni ve stanu a čekají, ale pomalu jim docházejí zásoby. Když už je jasné, že jsou jejich dny sečteny, začnou se vroucně modlit k Bohu, aby je zachránil. Bůh se jim zjeví na nebesích a říká: "Dobrá, jste dobří křesťané, zachráním vás. Rozběhněte se k okraji a skočte a při tom vyslovte své přání, kam chcete dopadnout a já to zařídím."
První horolezec překoná strach a nejistotu, rozběhne se, odrazí, zavře oči a povídá: "Do hromady peřin!"
Pár stovek metrů pod ním se objeví obrovský kopec načechraných peřin a chlápek pohodlně přistane. Druhý vidí, že to asi funguje, tak se taky rozběhne, zavře oči a řekne: "Do obrovské kupky sena!"
Stane se. Třetí je na řadě. Rozběhne se, na kraji zakopne a povídá: "Do prdele, auvajs!"
Mlask!
Turista s potápěčským instruktorem narazí pod vodou na velikého žraloka.
"Není doufám lidožravý?" drkotá zuby sváteční potápěč.
Instruktor chladným hlasem odvětí do vysílačky: "Myslím, že je. Ale nikdo, kdo na něj narazil, to už nemohl potvrdit."
Turista ve Španělsku přijde do restaurace a dá si specialitu domu, cojones. Když to sní, tak se číšníka zeptá, co to bylo, že to bylo tak dobré. Číšník na to, že byly býčí zápasy a že to jsou býčí varlata. No výborně. Tak se turista rozhodne, že než odcestuje, že si je dá ještě jednou.
Jde do toho samého restaurantu a dá si cojones. Dostane je a sní. Opět si výborně pochutnal, ale zeptá se číšníka: "Jak to, že dnes ty cojones byly tak malé?"
Na to mu číšník vysvětlil, že někdy ten býk vyhraje.
Turisté na Novém Zélandě se před obědem ptají místního hotelového kuchaře, co bude k obědu. Odpověď je velmi překvapí: "Jahodové knedlíky."
Opravdu si pochutnají, jen s tou malou vadou, že ty knedlíky nebyly ovocné, jak jsme u nás zvyklí, ale s masovou náplní. To však všichni excelentnímu kuchaři odpustili. Po dobrém jídle vládne mezi turisty pohoda, když náhle do jídelny vrazí vedoucí výpravy: "Kde je pan Jahoda?"
U benzinové stanice zastaví žluté záchranářské auto, přesně jak ho známe z Pobřežní hlídky, a vzadu nestojí nikdo jiný než proslulý Mič Bjúkenen v červených trenkách. Kolem se ihned utvoří hlouček zvědavců a i ostatní řidiči, kteří přijeli pro benzin, vystoupí ze svých aut a okouní opodál. Z červeného Dodge vystoupí děda z Texasu a říká: "Chlape, vás už jsem někde musel vidět. Kdo jste?"
"Já jsem Mič," rozhodí rukama známý záchranář.
"No ano," trkne to dědu a energicky povídá: "Krajní okénka ani mýt nemusíte, ale přední ať se leskne!"
U zaoceánského letu přijde jeden z cestujících za kapitánem: "Promiňte, ale nezdá se vám, že letíme nějak moc nízko?!"
"Ne, proč myslíte?"
"No, já jen že jsem z okýnka zahlédl chobotnici."
Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 26 38 Další