Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o cestování

Nejlepší vtipy o cestování, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma cestování a dovolené a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 5 13 26 38 Další
Pilot: "Mejdej! Mejdej!"
Země: "Hele, zpomal, kamaráde. Tak co mám dělat dřív, mýt nebo dávat?"
Pláče paní v autobuse. Vedle sedící pán se jí ptá, co se jí stalo. Paní si s pláčem stěžuje, že jí někdo řekl, že má ošklivou dceru. Pán jí utěšuje: "Nic si z toho nedělejte a už neplačte, tady máte bonbón a té opici dejte taky."
Plavčík vytáhne z vody nejmíň stopadesátikilovou ženu. Položí ji na písek a chystá se někam odběhnout, když ho chytne za rameno jedna přihlížející.
"Vy jí nedáte umělé dýchání?" diví se.
Plavčík se jí vyškubne: "Nemějte blbý kecy a radši mi rychle pomožte sehnat nějakou pumpičku na auto nebo něco takovýho!"
Plavou dva muži v moři a jeden říká: "Podívej, co to tu plave. Deset bójí svázaných k sobě!"
Druhý plavec se domnívá: "To bude asi ten desetiboj."
Plavou dva napříč Lipenskou přehradou, když tu jednoho asi tak dvacet metrů od protilehlého břehu chytne křeč: "Ty, já už ten zbytek ke břehu nedoplavu."
"Nevadí, tak se otočíme a poplaveme zpátky!"
Plazí se chlápek po poušti a je k smrti vysílený, když se konečně doplazí k oáze. Poprosí o sklenici vody a prodavač mu odpoví: "Bohužel, já prodávám jen kravaty."
"Tak nashledanou," zasípe chlápek a plazí se dál.
Narazí na další oázu a tam na první palmě visí výstražná cedule: "Vstup pouze s kravatou!"
Po nábřeží kráčí cizinec.
"Prosím vás," osloví domorodce, "jak se dostanu k Vltavě... vě... vě..."
Žbluňk!
Po poušti se z posledních sil plazí žízní vysušený poutník. Tu narazí na dalšího, který je na tom obdobně, jenom už se přestal plazit a začal hrabat v písku jámu.
"Myslíte, že narazíte na vodu?" pesimisticky poznamená první žíznivec.
"Ne," smířlivě zavrtí hlavou druhý, "dělám si hrob!"
Po příjezdu z Ameriky se babička ptá své neteře: "Prý jste narazili na indiánského šamana. Ukázal vám nějaké své kousky?"
"Samozřejmě, viděli jsme jeho ruce, chodidla, oči..."
Pochvaluje si nováček africký přístav, kde na čas zakotvili: "Město je to krásné, lidé milí a všechno je tady tak levné... Za čtyři dny jsem utratil dva dolary."
"A za co?"
"Převážně za whisky a ženy."
Předchozí 1 2 3 4 5 13 26 38 Další