Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o cestování

Nejlepší vtipy o cestování, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma cestování a dovolené a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 13 22 23 24 25 26 27 28 38 Další
Na recepci si stěžuje probuzený host: "Nemohli byste tomu krotiteli z vedlejšího pokoje říct, aby se krotil?"
Na silnici tlačí nadávající zpocený muž auto, žena za volantem se ho ptá: "Už můžu povolit tu ruční brzdu?"
Na skalnatém ostrově se zachránila mladá žena. Pobyla si tam chudinka sama hodně dlouhé týdny a měsíce, až jednou, když pohlédla na moře, spatřila, jak k ostrůvku plave nový trosečník.
"No nazdar!" řekla si ta hezká trosečnice. "To mám pěkné vyhlídky! Celý zbytek života strávit jen s jedním mužským!"
Na stanici metra se vytahuje chlap atraktivní černovlásce: "Znám člověka, který dokáže jednou rukou pohnout celým metrem."
"A čím se živí, když je teda takový silák?" chytne se kráska.
"Je to řidič metra."
Na Titaniku přiběhne zděšený pasažér ke kapitánovi a silně s ním lomcuje. Při tom se ho ptá: "Jak daleko je nejbližší pevnina?"
Kapitán mu odpovídá: "Dvě míle."
"Ano? To je přece úžasné! A kterým směrem?"
"Směrem dolů!"
Na zájezdu u moře se lidé koupou v deltě řeky a hrozně se baví. Jeden turista se zeptá průvodce: "Jsou tady krokodýlové?"
"Kdepak," mávne rukou zkušený domorodec. "Oni se bojí žraloků!"
Na zastávce stojí autobus chystající se na odjezd. Běží za ním chlap a křičí: "Pane řidiči, zastavte, jinak nestihnu práci!"
Řidič chce odjet, ale cestující ho přesvědčí, aby počkal. Chlapík doběhne k zadním dveřím, naskočí, dveře se zavřou, on si oddychne a říká: "Kontrola jízdenek."
Na zastávku přijede autobus a v něm asi osm lupičů, každý v ruce kulomet. Řidič, jemuž jeden z ozbrojenců přiložil zbraň k čelu, napomíná nastupující: "Necpěte se sem - autobus je obsazen!"
Narvaný vlak. Starší dáma blíže neurčeného věku se hádá s mladíkem. Argumenty docházejí, a tak dáma pronese: "Vlezte mi na záda!"
"Promiňte, ale nejsem v Klubu českých turistů, abych lezl na každou zříceninu."
Naši turisté jedou do Afriky a tam u jedné řeky uvidí, jak žere krokodýl černocha. Kouká mu už jenom horní část těla.
"Všude vykládají, jak jsou Afričané chudí," konstatuje jeden z Čechů. "A podívejte, on se tady válí ve spacáku od Lacoste!"
Předchozí 1 13 22 23 24 25 26 27 28 38 Další