Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o cestování

Nejlepší vtipy o cestování, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma cestování a dovolené a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 13 23 24 25 26 27 28 29 38 Další
Někteří sklerotičtí řidiči si na rozličná místa v autě lepí cedulky s tím, co nesmí zapomenout udělat.
Malá skleróza - VYPNOUT SVĚTLA, VYPNOUT BLINKRY apod.
Velká skleróza - BRZDA JE TEN PRAVÝ PEDÁL.
Vrchol sklerózy - "Kam jsem jen tu cedulku dal?"
Němý píše v nemocnici spolupacientovi na papír: "Mělo mě to hned napadnout, že z toho nekouká nic dobrého, když po vás divoška chce pusu!"
Noc na starém hradě. Host - Američan - znepokojeně běží temnotou a narazí na strašidlo. To houká: "Už zde straším čtyři století!"
"Výborně," na to host, "tak to jistě budete dobře vědět, kde jsou zde toalety!"
Novopečený majitel auta si vyjede poprvé jako řidič společně s manželkou a tchyní. A obě dámy mu ustavičně radí: "Nejeď za tím cyklistou, ještě nepředjížděj, proboha, jeď pomalu, dej pozor, tam se s tím nevejdeš, brzdi... ježišmarjá, jak to jedeš, nejezdi tak vpravo, tady něco je, zatrub!"
To trvalo tak dlouho, až řidič zastavil a obrátil se k ženě: "Miláčku, řekni mně, kdo tady vlastně řídí - ty, nebo maminka?"
O čem vypovídají slova "muž přes palubu"?
Že je loď buď zanedbatelně malá, nebo je některý pasažér nehorázně široký.
O její dovolené na riviéře psali v novinách: "Čekala, že ji někdo poctivě požádá o ruku, a zatím ji žralok násilně připravil o nohu."
Občané, děkuji řidiči autobusu č. 22, že na zastávce také občas otevře dveře.
Oklahomský expres právě projíždí divokou prérií, když náhle průvodčí vykřikne na strojvedoucího: "Brzdi! To nevidíš, že před námi chybějí koleje?!"
Průvodčí se vítězoslavně pousměje: "Nevadí, máme kola!"
Opilý požárník spadl ze 40metrového žebříku, nic se mu však nestalo. Zachránilo ho to, že dokázal vystoupit pouze na druhý stupínek.
Pán bere stopařku a ptá se jí: "Budete volat o pomoc, kdybych se o něco pokoušel?"
"Asi ano, protože vypadáte, že sám na to nebudete výkonově stačit!"
Předchozí 1 13 23 24 25 26 27 28 29 38 Další