Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o cestování

Nejlepší vtipy o cestování, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma cestování a dovolené a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 13 26 33 34 35 36 37 38 Další
Dva manželé po tříapůlhodinové túře ve velkém horku vylezli konečně na vrchol kopce. Manželka s nadšeným výrazem pozoruje panorama a říká svému choti: "Karle, podívej se na tu nádheru, jak je dole krásně!"
Ten praští naštvaně batohem o zem a zavrčí: "Tak potom nevím, na kterého Krista jsme lezli tady nahoru, když je dole tak krásně..."
Dva na kost promoklí čundráci se trmácejí venku v nečase a první se zlobí: "Já ty meteorology uškrtím. Tohle, že je ten ojedinělý déšť?!"
Druhý na to se špetkou ironie v hlase: "Ale ano, opravdu je ojedinělý - jeden velký déšť."
Dva naši badatelé zkoumají faunu a flóru v pralese. Jeden z nich nervózně povídá: "Teda, ti papoušci tak neskutečně křičí, je to možné?"
Druhý na to: "Tak to bych ti přál slyšet moji starou!"
Dva potápěči pracují pod vodou. Náhle jeden z nich začne rozčileně mávat rukama a dává znamení druhému: "Honem! Volají nás shora! Musíme se okamžitě vrátit!"
"Proč? Co se děje?"
"Loď se potápí!"
Dva pouštní tuláci melou z posledních sil, když tu náhle jeden zvolá: "Podívej, město!"
"Kdepak," smutně vrtí hlavou druh, "to je fata morgána."
"To je jedno - ať je to třeba Kocourkov!"
Dva řidiči jeli s kamionem po vedlejších silnicích, protože měli příliš těžký náklad a chtěli se vyhnout policajtům. Náhle se na silnici objevila značka ohlašující výšku průjezdního profilu pod mostem 3,8 metru. Oba věděli, že je jejich náklad vysoký něco přes čtyři metry a jeden teda povídá: "Hele, co si o tom myslíš, co uděláme?"
"Ale co už, jedem, sakra, stejně široko daleko není žádnej polda!"
Dva sváteční trampové si postavili stan u rybníka. Byl dusný letní večer, komáři štípali a mládenci byli samý pupenec. Když padla tma a zdálo se, že komáří útoky polevily, uviděl jeden z trampů dvě blížící se světýlka svatojánských mušek. Vyskočí, zatřepe se sousedem a zoufale křičí: "Koukej, vole, ti parchanti si na nás vzali baterky!"
Dva trosečníci se procházejí po ostrově a najednou docela blízko vybuchne v moři atomová bomba a na obloze začne vyrůstat typický hřib.
"Hurá!" jásají oba. "Civilizace je blízko!"
Dva trosečníci se s vypětím všech sil zachrání na ledovci. Jeden naříká: "Jestli tudy nepopluje nějaká loď, tak tady dozajista umrzneme."
Druhý trosečník se už usmívá a uklidňuje ho: "Klídek, jen žádnou paniku, támhle už nějakou loď vidím. Už vidím i její jméno. Titanic nebo tak nějak!"
Dva vodáci stojí na břehu a bezmocně pozorují, jak se třetí převrátil s lodí a topí se. Z nešťastníka už je vidět na hladině jen ruka, když jeden z jeho druhů promluví k druhému: "Hele, tak jsi asi měl pravdu, že se do té záchranné vesty dává polystyren, a ne molitan!"
Předchozí 1 13 26 33 34 35 36 37 38 Další