Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o dětech

Nejlepší vtipy o dětech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma děti či dětství a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 15 17 18 19 20 21 22 23 29 43 Další
Tři kluci se vsadili, kdo má lepší kolo. První kluk říká, že má nej kolo, protože má dvě kola a dvě pomocná kolečka. Druhý kluk říká, že ho má ještě lepší, protože má jen jedno pomocné kolečko. A třetí kluk říká: "Moje kolo je prostě nej. Nemá ani jedno pomocné kolečko a ani jedno normální kolo..."
Tři kluci šli takhle jednou na malém městě ze školy. Brali to zadem po cestičkách a dvorcích. U jedné ohrady nakoukli dírou dovnitř a vidí, že se tam opaluje úplně nahatá ženská. Najednou Venca vykřikl a začal zdrhat domů tak rychle, že ti zbylí dva ho brzo ztratili z dohledu. Druhý den neřekl Venca o tomhle ani slovo, a tak po škole zamířili už najisto k oné ohradě. A zase po chvilce Venca s výkřikem prchl.
No, třetí den už si kluci dali pozor a jak Venca zařval, skočili po něm, aby jim neutekl, a chtěli už nějaké vysvětlení. Tak Venca povídá: "No, máma mě říkala, že jestli se někdy kouknu na nahatou ženskou, tak zkamením. No, a ucejtil jsem, že tak nějak odspoda už to začíná."
Tři kluci šli takhle jednou na malém městě ze školy. Brali to zadem po cestičkách a dvorcích. U jedné ohrady nakoukli dírou dovnitř a vidí, že se tam opaluje úplně nahatá ženská. Najednou Venca vykřikl a začal zdrhat domů tak rychle, že ti zbylí dva ho brzo ztratili z dohledu. Druhý den neřekl Venca o tomhle ani slovo, a tak po škole zamířili už najisto k oné ohradě. A zase po chvilce Venca s výkřikem prchl. No, třetí den už si kluci dali pozor a jak Venca zařval, skočili po něm, aby jim neutekl, a chtěli už nějaké vysvětlení. Tak Venca povídá:"
"No, máma mě říkala, že jestli se někdy kouknu na nahatou ženskou, tak zkamením. No, a ucejtil jsem, že tak nějak odspoda už to začíná."
Třináctiletá dívka si zkouší před zrcadlem novou minisukni a zeptá se na názor maminky: "Je to hezký, ne, mami?"
Maminka se na dcerušku zadívá a konstatuje: "Ano, tak hezký, že tě v tom ven nepustím!"
U karetní hry oko se raduje Radek: "Cha, vyhrál jsem! Zase jsem vyhrál!"
"To není fér," zlobí se kamarád Jirka. "Já mám brýle!"
Už týdny je stadión vyprodán a krátce před zahájením finálového utkání poháru usedá na čestné místo malý chlapec."
"Jak jsi přišel k té čestné vstupence?" ptá se pořadatel."
"Doma, jsem starostův syn.""
"A kde je pan otec?""
"Doma, neúspěšně hledá tu čestnou vstupenku."
V bytě zvoní telefon. Otec tří dcer to zvedne.
"To jsi ty, žabko?" ozve se mužský hlas z druhého konce.
"Ne, u telefonu je majitel rybníka!"
v čecháchsa narodilo malé deck a malo viac očí ako zúb
V jednom krámku se zeleninou na malém městě se pořád poflakovalpomocník prodavače - na první pohled prostoduchý chlapec.Dokonce tak prostoduchý, že ostatní chlapci z ulice si z něj pořád dělají legraci.Vždycky mu dávají vybrat mezi deseťákem a čtvrťákem a on si vždycky vezme deseťák,kluci říkají, že proto, že je větší. Zelinář si toho jednou všiml, vzal si chlapce stranou a povídá:"
"Podívej, hochu, oni si z tebe dělají legraci. Myslí si, že nevíš, že čtvrťák má větší hodnotu.Proč si vždycky bereš deseťák? Jen proto, že je větší?""
"No, kdybych si vzal čtvrťák, přestali by to dělat."
V kolik musí být slušná dívka v posteli?
V osm, aby byla v deset doma.
Předchozí 1 15 17 18 19 20 21 22 23 29 43 Další