Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o dětech

Nejlepší vtipy o dětech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma děti či dětství a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 15 29 43 Další
Jarda s Jendou šli babičce pro kopr a zbylo jim něco přes deset korun. Když se vrátili, babička jim velkoryse řekla, aby si to nechali. Protřelý Jarda okamžitě zareagoval: "Tak já si vezmu ty prachy, Jendo, a ty si vem ten kopr!"
Jardovi přistála na hlavě obrovská koule a on konstatoval: "Vidíte, lidi, a pak že nepadá sníh!"
Jde chlapeček po ulici a uvidí nějakého zvrhlého santusáka cucat své výkaly. Volá na maminku: "Hele, mami, hovnocuc!"
Jde chlapeček v noci okolo ložnice a slyší divné zvuky. Podívá se klíčovou dírkou, zakroutí hlavou, jde pryč a říká si pro sebe: "A když si já cucám palec, tak se může zbláznit!"
Jde učitelka kolem pískoviště a vidí - malé děti popíjejí pivo, kouří a hrají karty. Učitelka se pochopitelně rozhořčuje: "A jak to, že nejste ve škole?"
"Zbláznila jste se? V pěti letech máme na školu ještě času dost!"
Je paní a ta má dva syny, jeden se jmenuje Držhubu a druhý Mozek. Mozka poslala na maliny a Držhubu nakoupit. U pokladny se ho prodavačka ptá: "Chlapečku, jak se jmenuješ?"
"Držhubu."
"Nebuď sprostý a řekni mi, jak se jmenuješ, nebo zavolám policii!"
"Držhubu."
Paní prodavačka zavolá policii a jeden z policistů se ho ptá: "Chlapečku, jak se jmenuješ?"
"Držhubu."
Policajti tedy zavolají jeho maminku a ten jeden se jí ptá: "Paní, jak se jmenuje váš syn?"
"Držhubu."
Tak to zkouší ještě aspoň prodavačka: "Paní, jak se jmenuje váš syn?"
"Držhubu."
"Paní," spráskne ruce prodavačka, "kde jste nechala mozek?!"
"Ten šel zrovna na maliny!"
Je ráno. Rozverné sluneční paprsky pronikají do hradní komnaty a zahánějí stíny noci.V posteli se rozvaluje břichatý žabák a spokojeně pokuřuje. V nohách postele se krčí zmuchlaná princezna a kvílí:"
"Ty jsi mi lhal!"
Jede chlapeček vlakem a naproti sedí pán, ten chlapeček si zpívá: "Hej pane diskžokej, nečumte na hokej, hraje tam Kanada, chlapi jsou hovada..."
Ten pán mu říká: "Chlapče, to se neříká, ještě jednou, tak uvidíš."
A chlapeček zase začne: "Hej pane diskžokej, nečumte na hokej, hraje tam Kanada, chlapi jsou hovada..."
Pán říká: "Ještě jednou, tak ti ten kufr vyhodím z okna."
Chlapeček se nedá a znovu spustí: "Hej pane diskžokej, nečumte na hokej, hraje tam Kanada, chlapi jsou hovada..."
Pán se naštve a vyhodí chlapečkovi kufr z okna. A chlapeček na to: "Hej pane, vy jste vůl, ten kufr nebyl můj, byl toho cikána, co stojí za váma..."
Jeden klouček a holčička se hádali o rozdíly mezi pohlavími. Klouček pochopitelně zastával názor, že chlapci jsou celkově lepší a holčička zase přesně opačný. A jak už to bývá, brzy se to zvrhlo do osobního sporu, kdo z nich dvou je lepší. Nakonec se kluk odhodlal, stáhnul si kalhoty a povídá: "Tady, vidíš? Tohle nikdy mít nebudeš!"
V tu chvíli se holčička otočila a utíká domů, zdravě naštvaná, protože to vypadá, že ten kluk má pravdu. Chvíli nato se holčička s úsměvem na tváři vrátí, zvedne sukýnku a povídá: "Vidíš? Maminka říká, že s tímhle můžu mít těch tvých, kolik jen budu chtít!"
Jeden klouček a holčička se hádali o rozdíly mezi pohlavími. Klouček pochopitelně zastával názor, že chlapci jsou celkově lepší a holčička zase přesně opačný. A jak už to bývá, brzy se to zvrhlo do osobního sporu, kdo z nich dvou je lepší. Nakonec se kluk odhodlal, stáhnul si kalhoty a povídá: "Tady, vidíš? Tohle nikdy mít nebudeš!" V tu chvíli se holčička otočila a utíká domů, zdravě naštvaná, protože to vypadá, že ten kluk má pravdu. Chvíli nato se holčička s úsměvem na tváři vrátí, zvedne sukýnku a povídá: "Vidíš? Maminka říká, že s tímhle můžu mít těch tvých, kolik jen budu chtít!"
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 15 29 43 Další