Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o dětech

Nejlepší vtipy o dětech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma děti či dětství a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 15 29 43 Další
Jedna pubertální slečna s náušnicemi v obočí, obarvenými vlasy a divně potrhaným oblečením povídá druhé, podobně vypadající: "Mně se vlastně nijak nelíbí takhle vypadat, dělám to jenom proto, že takhle mě rodiče s sebou nikdy nikam netahají."
Jedna pubertální slečna s náušnicemi v obočí, obarvenými vlasy a divně potrhaným oblečením povídá druhé, podobně vypadající:"
"Mně se vlastně nijak nelíbí takhle vypadat, dělám to jenom proto, že takhle mě rodiče s sebou nikdy nikam netahají."
Jedni manželé měli dvojčata, jejichž jedinou společnou vlastností byl vzhled. Když bylo jednomu horko, druhému byla zima. Když se jeden smál, druhý brečel. Jeden byl optimista a druhý pesimista. Jen tak ze zvědavosti zkusil tatínek experiment na jejich narozeniny. Tomu pesimistovi doslova naplnil pokoj všemožnými hračkami, zatímco optimistovi dal do pokoje hromadu koňského hnoje. Když se chlapci vrátili ze školy, šel se tatínek podívat, jak zareagují.
Pesimista seděl v pokoji mezi hračkami na zemi a plakal. Tatínek se ptá, proč synek pláče. Synek povídá: "Všichni mí kamarádi mi budou závidět. Budu si muset přečíst spoustu návodů k použití, než si budu moct začít hrát. Pořád budu potřebovat baterky a nakonec se všechny ty hračky porouchají..."
Tatínek jde do druhého pokoje. Optimista radostí poskakuje na hromadě hnoje a zpívá si radostí. Tatínek se ptá, proč. Synek odpovídá: "Někde tady určitě je poník!"
Jednou takhle maminka nahlédne do pokoje a přistihne synka, jak onanuje.Později si ho vezme stranou a vysvětlí mu, že tyhle věci si hodní chlapci šetří, až budou ženatí.O pár týdnů později se maminka ptá synka:"
"Tak co, Honzíku, jak je to s tím problémem, o kterém jsme tuhle mluvili?""
"Bezvadný, už mám skoro půl litru!"
Jednou takhle poslala babička na americké farmě malého Johnnyhy s kýblem pro vodu k skalnímu jezeru. Johnny je za chvilku zpátky, celý vyděšený povídá: "Babi, v tý vodě je krokodýl!" "Jo, ten už tam žije několik let, ale nikdy nikomu neublížil. A nejspíš z tebe má stejný strach, jako ty z něj." "No, jestli má takovej strach, jako já, tak ta voda stejně nebude k pití."
Jeník se vrátí domů a děda se ho hned mezi dveřmi ptá: "Kde jsi byl celý den?"
Jeník: "Ale, šel jsem na zkušenou, dědo."
Děda: "Tak je to správné, synku, lepší na zkušenou než na pannu."
Jožka se modlí před Vánocemi a na konci modlitby zakřičí:"
"Ježíšku, dones mi kolo!""
"Ježíšek není hluchý," domlouvá mu sestra."
"Ale babka jo."
Jsou dvě děti na písku a chlapeček se kouká na holčičku a ptá se jí: "To se tě to ujomijo?"
A holčička: "Ne, to tak bijo."
Kamarádi přemlouvají nejistého Petra: "Petře, řekni nám nějaký vtip."
"Dobře... ale nesmíte se mi smát!"
Karel si jde zahrát k Jendovi počítačové hry a na návštěvě se ho ptá: "A kde máte myš?"
"Nemáme. Naše máma se bála, že by nám ji sežrala kočka!"
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 15 29 43 Další