Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o dětech

Nejlepší vtipy o dětech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma děti či dětství a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 15 29 43 Další
Malá uvidí na procházce náklaďák s přívěsem a velmi ji zaujme. Zatahá maminku za rukáv a křičí: "Podívej, támhle jede těhotné autíčko!"
Malému Karlíkovi padla na táboře do oka malá Markétka.
"Vezmeš si mě za muže?"
"A dokážeš uživit ženu s pěti panenkami?"
Malý chlapec stojí v poli a radostně pozoruje rudý obzor. Kolem jde pocestný a říká: "To je nádhera! Taky tě tak těší ten západ slunce?"
"To není západ slunce," ušklíbne se hošík, "to hoří škola!"
Malý chlapec tlačil po ulici benzínovou sekačku, na které visela velká cedule "Na prodej". Zastavil ho chlápek a ptá se, jestli ta sekačka funguje. "Jasně, pane, stačí naplnit benzínem." Tak ji chlápek koupil. O pár minut později jde kluk kolem baráku tohohle pána a vidí ho na zahradě, jak se marně snaží sekačku nastartovat. Chlápek si ho všimne a povídá: "Hej, chlapče, říkals, že funguje, ale nejde nastartovat." "Ale jde. Stačí říct nějaké sprosté slovo!" "Víš, chlapče, já jsem kněz, já sprostá slova neznám." " No, ještě chvíli budete tahat za tu šňůru a ono už vás něco napadne."
Malý chlapec tlačil po ulici benzínovou sekačku, na které visela velká cedule "Na prodej". Zastavil ho chlápek a ptá se, jestli ta sekačka funguje.
"Jasně, pane, stačí naplnit benzínem."
Tak ji chlápek koupil. O pár minut později jde kluk kolem baráku tohohle pána a vidí ho na zahradě, jak se marně snaží sekačku nastartovat. Chlápek si ho všimne a povídá: "Hej, chlapče, říkals, že funguje, ale nejde nastartovat."
"Ale jde. Stačí říct nějaké sprosté slovo!"
"Víš, chlapče, já jsem kněz, já sprostá slova neznám."
"No, ještě chvíli budete tahat za tu šňůru a ono už vás něco napadne."
Malý chlapeček se ptá maminky, jak přišel na svět. Ta přemýšlí, jak by mu to v jeho věku podala, a nakonec mu řekne: "To jsme se s tatínkem večer cukrovali, až ses nám narodil."
Chlapeček si večer vezme cukřenku, důkladně se pocukruje a jde spát. Ráno se vzbudí a kouká, plná postel mravenců. Navztekaně se rozkřikne: "Kdybych nevěděl, že jste moje děti, tak vás pozabíjím!"
Malý Pája přijede o prázdninách poprvé k babičce na venkov a nemůže se vynadívat na tu spoustu neznámých zvířat.
"Tohle první zvířátko," vysvětluje mu děda při vstupu do chléva, "to je kravička. Ta nám dává mléko."
"A to druhé zvířátko," touží po poznání Pavlík. "To je také kravička?"
"Jo," přikývne děda. "Ale ta je chytrá, ta mléko nedává. To je vůl!"
Malý vnouček sedí babičce na klíně, ta vzala jeho něžnou ručku, šimrá ho na dlani: "Vařila myšička kašičku," a pak přebíhá buclaté prstíky: "Tomu dala, tomu dala..."
A dítko se ptá: "Babi, ona byla kurva?!"
Máma vysvětluje malému Karlíkovi, co je to zrcadlo: "Kam se díváš, když se chceš přesvědčit, jestli už máš čistý obličej?"
"Na ručník!"
Maminka koupí chlapečkovi lízátko. Malý cestou z obchodu líže, líže a lízátko mu spadne na zem. Zvedne ho a chce ho znovu strčit do pusy, ale vtom ho matka zarazí: "Počkej, vždyť je celé od písku! Vrátíme se a já ti koupím nové."
Jdou tedy zpátky do obchodu a chlapeček najednou povídá: "Mami, zastav, už tam nemusíme. Už jsem ten písek slízl!"
Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 15 29 43 Další