Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o dětech

Nejlepší vtipy o dětech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma děti či dětství a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 15 29 43 Další
Mařenka:Maminko a proč se vlastně babička s dědečkem rozhodli v 70ti letech rozvést!
No ta máš takhle,když dědeček přišel domů z hospody tak se vyzvracela na chodbě,pak šel do ložnice a tam babičku uhodil budíkem do hlavy,no a když měl vstávat tak babička říkala:Dědo vstávej.A on jí majznul znova po hlavě a řval:Kde se to vypína?
Matka najde v tašce své desetileté dcery krabičku: "Že se nestydíš, taková malá holka a už nosíš pudřenku!"
"Ale mami, to není pudřenka, to je pouzdro na cigára."
Matka povídá dceři: "Neříkej, že toho tvého Brada Pitta nemáš ani trochu ráda! Jeho plakát je celý od rtěnky!"
Matka povídá malému synkovi: "Jez špenát, chlapče, budeš velký a hezký."
"Mami... a proč ty jsi nejedla špenát?"
Matka pracovala v kuchyni a při tom poslouchala pětiletého syna, který si hrál v obývacím pokoji s novým elektrickým vláčkem. Zaslechla, jak se vláček zastavil a její syn povídá: "Všichni bastardi, který chtěj vystoupit, vypadněte odtud, protože todle je poslední stanice. A ty bastardi, který chtěj nastoupit, naložte si okamžitě zadky, protože se každou chvíli pohneme!"
Zhrozená matka vešla do pokoje a říká: "V tomto domě takovým jazykem nemluvíme. Takže teď půjdeš za trest do svého pokoje a zůstaneš tam dvě hodiny. Po dvou hodinách si můžeš opět hrát se svým vláčkem, ale chci, abys používal jen vhodná slova."
Po dvou hodinách syn vyšel ze svého pokoje a pokračoval ve hře s vláčkem. Brzy vláček zastavil a matka slyší: "Všem pasažérům, kteří vystupují, připomínám, aby si nezapomněli vzít svoje zavazadlo. Chceme vám poděkovat, že jste s námi cestovali, a doufáme, že jste tu strávili příjemné chvíle."
Dále slyší, jak syn pokračuje: "Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazadla vložili pod sedadlo. Pamatujte, prosím, že kouřit v tomto vlaku není dovoleno. Doufáme, že s námi prožijete příjemnou cestu."
Když se matka souhlasně pousmála, syn dodal: "A pro ty, kdo jsou nasraní kvůli dvěma hodinám zpoždění, ať jdou, prosím, poděkovat té svini v kuchyni!"
Matka radostně oznamuje do telefonu manželovi, který je na služební cestě: "Tomášek je už zdravý."
"Vidíš," spokojeně zahuhňá táta, "a ty jsi říkala, že pozdravit se naučí až tak za rok!"
Matka říká synovi:"
"To je hezké, jak pozoruješ spícího tatínka.""
"Já akorát čekám, až mu ta cigareta spálí prsty."
Matka se ptá v osmičce syna: "Čím bys chtěl v životě být?"
"Elektrikářem," odpovídá Otík.
Mamince se to moc nezamlouvá: "Ale chlapče, myslíš si, že bys měl budoucnost?"
"Jistě," pousměje se synátor, "když by šlo všechno dobře, mohl bych se jednou stát majitelem elektrárny."
Matka se vráti z práce a na stole má lístek: "Vrátil jsem se ze školy dřív, protože mě hrozně bolela hlava a žaludek. Najedl jsem se, vzal prášek a šel hrát fotbal!"
Matka upozorňuje syna, který má známost s dcerou finančního magnáta: "A dávej si pozor, co v její společnosti řekneš - všechno se nahrává na kameru!"
Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 15 29 43 Další