Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o doktorech

Nejlepší vtipy o doktorech a pacientech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip z lékařského prostředí a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 26 51 76 Další
Lékaři se dlouho radí nad pacientem a nakonec se rozhodnou pro okamžitou operaci. Pacient ale protestuje: "To radši umřu, než abych se nechal operovat!
"Jen se nerozčilujte, obojí se dá krásně spojit!"
Malá holčička zvedla telefon a po chvilce poslouchání povídá:"
"A který šéf mého tatínka vy jste? Ten špekoun nebo ten debil?"
Malý chlapeček brečí venku na dvorku. Jeho maminka k němu přiběhne a ptá se ho co se mu stalo."
"Pejsek mi ukousl nožičkůů!" křičí chlapeček."
"Neboj se, máš ještě jednu..." utěšuje ho maminka."
"Já vím, ale na čem budu stát, až do něj budu příště kopat?"
Malý Lojzík byl u zubaře. Maminka se ptá. "Nebolelo tě to?" "Né, maminko, vůbec. Když vzal pan doktor do ruky vrtačku, chytil jsem ho za koule a povídám. "Nikoho z nás nebude nic bolet, že, pane doktore?
Malý Lojzík byl u zubaře. Maminka se ptá. "Nebolelo tě to?" "Né, maminko, vůbec. Když vzal pan doktor do ruky vrtačku, chytil jsem ho za koule a povídám. "Nikoho z nás nebude nic bolet, že, pane doktore?"
Malý, tak osmiletý chlapec si v drogerii vybírá prací prášek. Vezme pětikilové balení a nese ho k pokladně. Pokladní se ho s úsměvem ptá:"
"Copak, chlapečku, máš hodně špinavého prádla?""
"Ne, žádné prádlo. Psa.""
"Ale chlapečku, psa bys měl mýt něčím jiným. Tenhle prášek je hodně silný. Pejskovi by se mohlo udělat špatně a dokonce by mohl i umřít."Chlapeček si to nedal vymluvit, rezolutně postavil krabici na pult a vytáhl peníze. Pokladní to vzdala a chlapeček spokojeně odešel. O týden později se chlapeček objevil s lístečkem na velký nákup. Když se ptal paní pokladní, kde najde lak na vlasy, ta se mezi řečí ptá, co dělá jeho pejsek. Chlapeček nasadí smutný výraz a povídá:"
"Pejsek mi umřel."Pokladní nechce chlapečkovi psychicky ubližovat a tak mu řekne, že jí to velice mrzí, ale neodpustí si dodat:"
"Ale říkala jsem ti, že ten prací prášek nebyl dobrý nápad.""
"Nemyslím si, že mu ublížil ten prací prášek.""
"Ne? A co ho tedy zabilo?""
"No, myslím, že to bylo to odstřeďování."
Máničko, až vyrostu, vezmeš si mě za muže?Nevezmu, Hurvínku, ale vkus máš vyníkající.
Manzel navstivi doktora sve manzelky. Doktor: "Tak ten test jsme u Vasi pani provedli. Bohuzel se nam ale par vysledku promichalo. Vase manzelka ma bud Alzheimerovu chorobu nebo AIDS." "Co budu proboha delat?" - "Nejlepe, kdyz udelate se svou pani vylet a vysadite ji nekde daleko od domova. Kdyz najde cestu domu, uz bych s ni nespal."
Manžel navštíví doktora své ženy.
Doktor: "Tak ten test jsme u vaší paní provedli. Bohužel se nám ale pár výsledků promíchalo. Vaše manželka má buď Alzheimerovu chorobu, nebo AIDS."
"Co budu proboha dělat?"
"Nejlépe když uděláte se svou paní výlet a vysadíte ji někde daleko od domova. Když najde cestu domů, už bych s ní nespal!"
Manžel volá v noci na pohotovost, aby hned přijeli k manželce, že má velké bolení. "Pane doktore, já si myslím, že to bude slepé střevo." "Buďte bez obav, slepák to nebude, vždyť jsem jí ho v loni vyoperoval a druhé už nemá ..." říká doktor. "Nemá, nemá, ale já mám totiž druhou manželku."
Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 26 51 76 Další