Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o doktorech

Nejlepší vtipy o doktorech a pacientech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip z lékařského prostředí a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 26 28 29 30 31 32 33 34 51 76 Další
Přesvědčuje lékař paní Novákovou:Přišel jsem na vynikající omlazující prostředek. Chcete ho vyzkoušet?
Ani nápad. To si můj starej nezaslouží.
Při porodu křičí doktor: "Ještě víc, víc zaberte, tlačte ! Už je vidět ! No ! Do toho !" Tak ona ještě přidá, zabere na plno a najednou - boom ! Doktor: "Tak a teď si ho jděte najít !"
Při porodu křičí doktor: "Ještě víc, víc zaberte, tlačte! Už je vidět! No! Do toho!"
Tak ona ještě přidá, zabere na plno a najednou - bum!
Doktor: "Tak a teď si ho jděte najít."
Při preventivní prohlídce lékař žertuje se starým pacientem: "Tak co, dědo, za holkama ještě chodíte?"
"Jo, jo, to chodím. Jen si nemůžu vzpomenout proč!"
Při vstupu do ordinace hlásí pacient: "Nepiju, nekouřím a jsem impotentní. Tak a teď jsem zvědav, pane doktore, co mi zakážete?"
Přiběhne chlap k zubaři s oteklou pusou v bolestech a mlátí na dveře ale ty se neotvírají. Asi až za 5 minut otevře doktor a omlouvá se: "Víte, nezlobte se, ale sestřičce se udělalo špatně tak jsem jí dával hofmanské kapky". "To vidím," říká pacient, "Ještě vám kouká hofman".
Přiběhne zděšený pracovník horské služby na stanici a křičí: "Ať už mi nikdy nikdo neříká, že žádný Yetti neexistuje! Právě mi nějakých dvě stě metrů odsud brutálně znásilňuje sněžnou rolbu!"
příde chlap na kliniku a říká doktorovi-pane doktore, já si myslím že jsem můra. a doktor říká- to by jste si měl dojít k psichiatrovi.a chlap říká-jenže tady bylo rozvíceno
Přijde anděl do ordinace. Doktor na něj vyděšeně kouká. Anděl se jen tak usměje a pak říká: "No co, měl jsem přece přijít na kontrolu."
Přijde babička k doktorovi a ten jí říká: "Babi, máte slabé srdíčko, musíte si oddychnout a nechodit po schodech, abyste si neublížila."
Po určitém čase...
Doktor: "No vidíte, babičko, hned vypadáte lépe, i srdíčko je už v pořádku, po těch schodech už pomaličku chodit můžete."
Babička: "Jej, pane doktor, jste zlatý, ani nevíte, jakou radost jste mi udělal, že už nemusím lézt po tom zábradlí."
Předchozí 1 26 28 29 30 31 32 33 34 51 76 Další