Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o doktorech

Nejlepší vtipy o doktorech a pacientech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip z lékařského prostředí a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 26 31 32 33 34 35 36 37 51 76 Další
Přijde chlapeček do lékárny a ptá se:"
"Paní, vy tady prodáváte rybí tuk?""
"Ano.""
"Vy svině!"
Přijde chlapeček za babičkou a v rukou drží čáry masa s chlupama."
"Babičko, natrhal jsem ti kočičky."
Přijde chlápek k doktorovi a povídá: Pane doktore, mám sklerózu, Doktor: A od kdy?chlápek: Co od kdy?
Přijde chlápek k doktorovi, ten ho prohlédne a potom povídá: "Člověče, vy musíte pít jako duha! Měl byste to omezit." "Nojo, pane doktore, ale to je děsně těžké." "No tak zkuste třeba si místo každého půllitru dát jablko." "No pěkné... ale kde já vezmu denně šedesát jablek??"
Přijde chlápek k doktorovi, ten ho prohlédne a potom povídá:"Člověče, vy musíte pít jako duha! Měl byste to omezit." "Nojo, pane doktore, ale to je děsně těžké." "No tak zkuste třeba si místo každého půllitru dát jablko." "No pěkné... ale kde já vezmu denně šedesát jablek?"
Přijde chlapík k lékaři, ze má velmi dlouhého ptáka.Chlapík: "Panne d-d-doktorrr, ja mmám ve-elmi dlouhééh-ho pt-t-áka a ve-velmi ko-koktám."Doktor: "No, to by mohlo být tou délkou, ale nic se nebojte, ja vám hozkrátím, je to běžná operace - odříznu vám ho, zkrátím na polovinu a nazpět přišiju."Po dvou týdnech po operaci přijde znova chlapík k doktorovi a říká:"
"Pane doktor, myslím, že mi to pomohlo - už nekoktám, ale manželka už nenítak spokojená, nedalo by se to, co jste mi odřezal, přišít zpátky?"Doktor: "TT-to bby se užž n-n-nedalo."
Přijde chlapík k lékaři, že má velmi dlouhého ptáka. Chlapík: "Panne d-d-doktorrr, já mmám ve-elmi dlouhééh-ho pt-t-áka a ve-velmi ko-koktám."
Doktor: "No, to by mohlo být tou délkou, ale nic se nebojte, já vám ho zkrátím, je to běžná operace - odříznu vám ho, zkrátím na polovinu a nazpět přišiju."
Po dvou týdnech po operaci přijde znova chlapík k doktorovi a říká: "Pane doktor, myslím, že mi to pomohlo - už nekoktám, ale manželka už není tak spokojená, nedalo by se to, co jste mi odřezal, přišít zpátky?"
Doktor: "TT-to bby se užž n-n-nedalo."
Přijde chlapík s pěkně rozbitou hlavou k doktorovi, doktor na něj: - Copak se vám, stalo? - Ale takhle stojím a najednou proti mě raketa a prásk přímo do hlavy. Oklepu se a najednou prase a prásk přímo do hlavy. Otevřu oči a proti mě kůň a řach do hlavy. Padl jsem na zem. Vstávám a najednou lokomotiva a prásk přímo do hlavy. Strašný rány! - Raketa, prase, kůň, lokomotiva, - brblá si doktor a vypisuje původku na psychiatrii, - bylo tam ještě něco? - Jo, pak přišel nějakej chlap a ten kolotoč vypnul!
Přijde chlapík za doktorem, že mu jaksi nestojí a aby mu s tím něco udělal. Doktor ho prohlédne a připojí mu na něj elektrody. 10 voltů: "Stojí?"
"Ne."
20 voltů: "Stojí?"
"Ne."
50 voltů: "Tak stojí vám konečně?"
"Bohužel," vrtí hlavou impotent.
Doktor tam dá 220, na plný pecky: "Stojí?"
"Ne," odpoví muž. "Ale krásně svítí!"
Přijde chlapík za doktorem, že mu jaksi nestojí a aby mu s tím něco udělal. Doktor ho prohlédne a připojí mu na něj elektrody.
"10 voltů. Stojí?" "Ne."
"20 voltů. Stojí?" "Ne."
"50 voltů, tak stojí vám konečně?" "Bohužel"
"Tak tedy 220, na plný pecky, stojí?" Ne, ale krásně svítí!"
Předchozí 1 26 31 32 33 34 35 36 37 51 76 Další