Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o doktorech

Nejlepší vtipy o doktorech a pacientech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip z lékařského prostředí a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 26 41 42 43 44 45 46 47 51 76 Další
Sedí dva na kožním:"
"Co máte?""
"Žaludeční vředy.""
"Neříkejte! Tak co pohledáváte tady?"V tom se otevřou dveře od ordinace a sestra volá:"
"Tak pojďte, vy s tím vředem na žaludu!"
Sedlák se dověděl od lékaře, že je nevyléčitelně nemocný a že brzy umře. Pane doktore, mám jedno přání: napište mi pak, že jsem umřel na AIDS. Pročpak, vždyť máte přece rakovinu? Víte, takovou nemoc u nás ve vsi ještě nikdo neměl. Ten, co mi chodil za ženou, teď bude mít pěkně nahnáno. A co je hlavní, nikdo se jí nadosmrti ani nedotkne.
Sestra křičí přes celou chodbu: "Pane doktore, ten hypochondr z osmičky právě zemřel."
Z druhé strany se ozve rozčilený hlas lékaře: "Tak to už tentokrát přehnal!"
Sestra přinese doktorovi neúplný rentgen zad a ten se na ni zlobí: "Sestři, a kde máte lopatku?"
"Na co, potřebujete snad něco zamést?"
Sestra v lázních křičí před večerkou na celé patro: "Každej na svůj pokoj!"
Ze záchoda se ozve: "Tohle je můj pokoj!"
Sestro, zeptejte se raněného, jak se jmenuje, abychom mohli podat zprávu rodičům!Pane doktore, on říkal, že jeho rodiče dobře vědí, jak se jmenuje.
Sestře v nemocnici spadne na chodbě nádobka plná zkumavek s krví. Jde okolo postarší pacientka a spráskne ruce: "To bych nevěřila, jak se někdo dokáže pořezat o pár rozbitých zkumavek!"
Sestřička se ptá ráno co ráno pacientů, jestli byli včera na velké. Po několika dnech už to jednoho začne štvát, a tak když se ho sestra zase zeptá, oznámí jí: "Byl jsem na velké. A pro příště můžete to okénko rovnou proškrtnout. Když nemám zácpu, chodím každý den!"
Sestřička setřásla teploměr a starostlivě praví nemocnému pacientovi: "Jestli budete mít pořád takovou teplotu, tak se tady ještě pěkně ohřejete!"
Srdečne zdravím. Včera jsme boxovali. Ta rovnátka na zuby už nebudu potřebovat.
Předchozí 1 26 41 42 43 44 45 46 47 51 76 Další