Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o doktorech

Nejlepší vtipy o doktorech a pacientech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip z lékařského prostředí a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 26 42 43 44 45 46 47 48 51 76 Další
Stará paní přijde k doktorovy a říká: "Pane doktormě bolí zuby!" Doktor se jí podívá na zuby azačne vrtat. Vrtá 2 minuty. Vrtá 5 minut. Babičkato nevydrží: n"Co hledáte pane doktor??" "Chci vyvrtatnervy". "Tak to tady budem do vánoc!" "Proč?" "
"Já mám totiž nervy v prdely!"
Stárnoucí muž příjde k lékaři a praví: "Pane doktore, rozřízněte mi ho a zase sešijte!" "A proč?" "Víte, já jsem měl před měsícem úraz na prstě. Vy jste mi udělal stejný úkon a dodnes ho neohnu."
Starší pán byl u doktora na kontrole sluchu. Doktor mu doporučil koupi naslouchátka a ze staré známosti mu napsal poukaz na nový typ, velice miniaturizovaný. Za měsíc se chlápek vrátí a pochvaluje si, že slyší perkeftně. Doktor povídá: "To musí mít doma všichni radost, že zase slyšíte..." "Ne, já to nikomu neřekl. Jenom tak sedím a poslouchám, co si povídají. A už třikrát jsem změnil svou poslední vůli."
Starší rodiče si stěžují dětskému lékaři: "Od té doby, co jsme synovi koupili mobil, trpí samomluvou."
Stary pan je na vysetreni u doktora. Doktor se ho pta: "Dedo, a co stolice, mate ji pravidelnou?" "Jo, pane doktore, pravidelnou, kazdy rano v sest." "A kdy se probouzite?" "Taky pravidelne, pokazdy v sedum."
Starý pán je u doktora na pravidelné prohlídce a doktor povídá:
"Je mi to líto, mám špatné zprávy. Máte rakovinu a Alzheimerovu nemoc."
"No, mohlo to být horší. Alespoň nemám rakovinu."
Stařeček a stařenka přijdou k doktorovi. Nejprve jde do ordinace dědoušek a povídá tam panu doktorovi, že má problém. Když se miluje se svou manželkou, jednou je mu strašná zima, jindy děsné horko. Doktor pokyvuje hlavou a povídá, že by si rád poslechl i názor jeho paní. Ta přijde, doktor jí to poví a ona na to: "Vůbec ho neposlouchejte, my to děláme dvakrát ročně - jednou v zimě a jednou v létě..."
Stěžovala si jedna psychologovi: "Ten můj si pořád ale pořád kouše nehty!"
"Buďte ráda, že si nekouše prsty," odvětil psycholog.
Stěžuje si babička u doktora: "Mám šedý zákal."
"A kolikrát denně se zakálíte?"
Stěžuje si chirurg při obědě kolegům z nemocnice: "Dneska jsem měl jen za dopoledne sto zlomených nohou!"
"To je naprostá katastrofa!" sprásknou ruce ostatní lékaři.
"Taky bych řekl... A teď vám musím říct tu perličku - všechno si to stačila udělat jediná stonožka, když uklouzla na ledě!"
Předchozí 1 26 42 43 44 45 46 47 48 51 76 Další