Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o doktorech

Nejlepší vtipy o doktorech a pacientech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip z lékařského prostředí a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 26 48 49 50 51 52 53 54 76 Další
V jednom blázinci se zas ráno ptá doktor: "Pane Kudláček, jak se dneska cítíte?" "Já nejsem žádný Kudláček, já jsem Napoleon!" "Ale ale, a kdo vám to řekl?" "Bůh mi to řekl!"A z vedlejšího pokoje se ozve: "To není pravda, nic takového jsem neřekl!"
V koleně máte vodu, v moči písek, ve žluči kameny...Ještě mi řekněte, že mám v pytli cement, a začnu stavět.
V lázních: "Po té nehodě mi museli amputovat končetinu..."
"Prosím tě, ty z toho naděláš - vždyť to ani není poznat. Jakou končetinu ti vlastně amputovali?"
"No právě, v tom je ta tragédie - ani horní, ani dolní... Přišel jsem o přirození!"
V lékárně si mladík zádumčivě prohlíží vystavené zboží. Lékárník: "Mladý muži, mohu vám pomoci? Potřebujete prezervativy?"
"Bohužel, pozdě. Dva Sunary, prosím."
V lékárně: "Prosím intimní krém."
"Nahlas."
"Ne na hlas, na ptáka."
V nemocnici se pta pani Tricatnikova na sveho manzela: Vas manzel mel nador na mozku, pani rika ji osetrujici doktorka Koubkova. Snazila jsem se ho zachranit, ale zemrel ihned po amputaci hlavy..
V nemocnici, kde leží smrtelně nemocný, se shromáždí příbuzní v čekárně. Konečně se objeví doktor, vypadá unaveně a zasmušile: "Obávám se, že mám pro vás špatnou zprávu. Jediná naděje pro vašeho milovaného je transplantace mozku. Je to experimentální, riskantní operace a mozek budete muset zaplatit."
Všichni tiše sedí a vstřebávají tu zprávu. Po nějaké době se jeden zeptá: "No, a kolik takový mozek stojí?"
"Dvě stě tisíc mužský, sto ženský."
Nastává trapná situace. Muži v místnosti zadržují smích a snaží se vyhnout ženským pohledům, nesmát se je stojí velkou námahu. Jeden muž už nedokáže ovládnout zvědavost a zeptá se na otázku, na kterou by se rád zeptal každý z nich: "Proč stojí ten mužský tolikrát víc?"
Doktor se usměje té dětsky nevinné otázce a povídá: "To je běžná cenová politika. Musíme snížit cenu ženských mozků, protože byly narozdíl od mužských používány!"
V nemocnici: "Máme pro vás dvě zprávy. Jednu špatnou a jednu ještě horší."
"Tak nejdřív tu ještě horší."
"Máte rakovinu."
"A tu špatnou?"
"Že máte pokročilou sklerózu."
"Tak to je dobrý. Já už se lekl, že mám rakovinu..."
V nemocnici: "Museli jsme vám amputovat nohu, ale máme pro vás dobrou a špatnou zprávu - ta špatná je, že jsme se spletli a amputovali tu zdravou, ta dobrá je, že se ta, kterou jsme chtěli amputovat, se úplně zhojila!"
V ordinaci zvoní telefon: "Pane doktore, mám nemocné dítě."
"A jak je staré?"
"Staré je dobře, ale dítě je už skoro modré."
Předchozí 1 26 48 49 50 51 52 53 54 76 Další