Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o doktorech

Nejlepší vtipy o doktorech a pacientech, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip z lékařského prostředí a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 26 51 76 Další
Je mi líto, pane, nedá se nic dělat, tu nohu vám musíme amutovat.Díky bohu, já už jsem si myslel, že mi zakážete pít.
Je slepej a plešatej. Plešatej říká: "Teď si vytrhnu vlas."
Slepej odpovídá: "To chci vidět."
Je večer, rodiče jdou do divadla a aby jejich dítě nezlobilo a v klidu usnulo, pustí mu pohádku z gramofonové desky. Vrátí se v půl jedné ráno jejich dítě v postýlce stojí, zuřivě mlátí hlavou o zeď a křičí:"
"Chci! Chci! Chci!"Z gramofonu se ozývá:"
"Chcete slyšet pohádku? Chcete slyšet pohádku? Chcete slyšet pohádku?..."
Jede sanitka a v ní řidič, doktor, sestřička a student na praxi. Jedou a najednou zničehonic řidič pustí volant a chytá se křečovitě rukama za krk. Dusí se, oči má někde na čele. Sestřička popadne lékárničku a praští řidiče do hlavy. Tomu hned záchvat přestává, chytá volant a jedou dál.
Najednou doktor padá na podlahu, chytá se v křeči za krk, válí se po zemi a dusí se. Sestřička zas popadne lékárničku a praští ho do hlavy. Doktor se hned zvedne, sedne si a jedou dál, jako kdyby se nic nestalo.
Student se celý v šoku obrací na doktora: "Jsem ve třetím ročníku a znám jenom teorii, žádná praxe, ale v životě jsem neslyšel o takových symptomech a metody léčby jsou natolik zvláštní, že jsem totálně zmatený. Můžete mi to aspoň trochu vysvětlit?!"
A doktor flegmaticky odpovídá: "To neřeš, sestřičce se včera oběsil manžel, tak si z ní děláme prdel..."
Jede záchranka od zásahu do nemocnice a z ničeho nic zhasne motor. Řidič povídá dozadu: "Je to blbý, chcíplo to!"Doktorka Koubková: "Hmmm, mě taky...."
jeden doktor jde po ulici a prdne si blondýnka si toho všimne a zeptá se ho: Co jste dnes jedl? doktor odpoví prášky na prdění. Proč?
Jeden chlápek měl velké problémy s tenisovým loktem. Zašel za svým známým, docelaslavným doktorem a urologem. Ten jej vyslechl a řekl, že diagnózu vždycky určí vpohodě na základě rozboru vzorku moči. Dal mu lahvičku, ať mu přinese vzorekranní moči, že dostane za pár dní odpověď.Chlápek si řekl, že si ze sebevědomého doktora trochu vystřelí. Doma nechal dosklenice načůrat dceru a matku, přidal trochu moče svého psa a nakonec, abydoktora zmátnul, si na záchodě vyhonil a přidal to tam taky. Když dával druhýden lahvičku doktorovi, podařilo se mu usmát se jen v duchu. O pár dní pozdějidoktor volá:"
"Myslím, že jsem na to přišel."To našeho tenistu překvapilo:"
"Fajn, a co mi teda je?""
"No, tvoje žena má kapavku, tvoje dcera je těhotná, tvůj pes máčervíky, a tvůj tenisovej loket bude nejspíš z chronický masturbace."
Jeden ministr navštívil psychiatrickou kliniku. Táže se jednoho pacienta: "Proč tu jste?"
"Protože mám radši mokasíny než šněrovací boty."
"Ale to já také."
"A máte je raději syrové nebo smažené?"
Jeden oční doktor slavil čtyřicátiny. Sešlo se u nich doma spousta hostů a manželka mu přichystala překvapení. Zavázala mu oči a odvedla ho do jídelny, kde byl na stole narozeninový dort a na něm čtyřicet marcipánových očí. Když mu žena rozvázala oči, doktor se začal okamžitě děsně smát. Když ho záchvat přešel, na naléhání vysvětluje: "Ale, jen jsem si vzpomněl na jednoho kolegu. Tomu bude za týden padesát a je to gynekolog."
Jeden pán přijde o páté odpoledne do nemocnice a vyleze mu z úst: "Dobré ráno, prosím vás, nevíte, kde je tady psychiatrie?"
Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 26 51 76 Další