Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o důchodcích

Nejlepší vtipy o důchodcích a důchodu, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma důchod a důchodci a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Děda z Moravy se shodou náhod ocitl mezi diváky slavné cyklistické Tour de France. Na adresu lídra závodu poznamenal: "Nedivte se, že má ten Armstrong takovou výdrž. Vždyť je to kosmonaut!"
Dědeček končí v lázních kontrolou u lékaře. Když odchází, ptá se ve dveřích: "Pane doktore, a můžu ještě milovat?"
"Ale ano, dědečku, ale už jenom svou vlast!"
Dědek s babkou jdou do krámu a před krámem vidí ceduli: Nivea omlazuje. Přijdou domů a oba si líznou. Po dlouhé době řekne babka dědkovi: "Hele, dědku, už to působí."
Babka letí rychle na záchod, ale dědek potřebuje nutně taky, tak jde ven. Oba přijdou a babka povídá: "Dědku, letěla jsem na záchod jako šestnáctiletá!"
Dědek odpoví: "Babko, letěl jsem jak šestnáctiletí a posral jsem se jako mimino!"
Doktor potká v ordinaci babku a ptá se jí: "Babi, proč jste do ordinace tak dlouho nepřišla?"
Babka: "Já jsem byla nemocná, pane doktore."
Dva důchodci: "Slyšel jsem, že ty mladé kočky budou nosit zase delší sukně."
"Mně to nevadí, já mám ještě dlouhou paměť."
Dva opravdu staří pánové sedí v parku na lavičce v paprscích slunečního světla a projde kolem nich velmi příjemně tvarovaná slečna. Jeden se s povzdechem otočí k druhému: "Řekni, pamatuješ, jak jsme se dřív honili za takovýmahle holkama?"
Druhý pár minut hluboce přemýšlí a pak povídá: "Jasně, že se pamatuju, jak jsme se za nima honili. Ale nějak si nemůžu vzpomenout, proč!"

Dvě staré paní sedí v parku a povídají si.
"Když přijde manžel domů v dobré náladě, říká mi broučku."
"Vždyť už vám je přes sedmdesát!"
"Však manžel měl dobrou náladu naposledy před čtyřiceti lety!"

Chcete překonat osmdesátku?
Přestěhujte se do Andorry! Tam se lidé průměrně dožívají přes 83 let.
Churavá babička se belhá parkem, když tu se najednou před ní objeví dva zloději v ošuntělých šatech. Namíří na ni pistole a zakřičí: "Peníze, nebo život!"
Stařenka se po nich rozmáchne holí: "Čert aby vás vzal, vy grázlové! Co jsem na světě, takové drzé žebráky jsem ještě neviděla!"
Jak mohou žít čeští důchodci s tak nízkým důchodem?
Krátce!