Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Hospodské vtipy

Nejlepší hospodské vtipy, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma restaurací a hospod a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 21 40 60 Další
Jdou dva policajti městem a jednomu se chce strašně čurat.
"Zajdi si do hospody," radí mu kolega.
"A nebude tam moc lidí?" zarazí se policajt.
"Neboj, určitě ne," ujišťuje ho parťák.
Policajt si spokojeně otře čelo: "Tak to se mi ulevilo, já se totiž strašně stydím!"
Je ti špatně, to je z vody a tak rychle do hospody!
Jeden opilec si zkrátil cestu domů přes hřbitov. Tam však spadl do vykopané jámy a usnul. Ráno se prochladlý probudil a nadává: Sakra, to je kosa. A paní, co byla kousek dál položit kytičku, povídá: Tak co ses odkopal?
Jeden otec měl syna, který strašně pil. Chtěl ho nějak přivést k rozumu a stále mu domlouval: "Synu, měl bys přestat pít a začít si spořit, založit si rodinu. No, a kdybych tak umřel, a nemáš mě ani za co pochovat!"
Syn tak přemýšlí a potom říká: "Tati, a víš, co by bylo nejlepší? Kdyby tě něco sežralo!"
Jeden prohodí při pívečku: "Pánové, byl jsem na dovolené v Tatrách. Tam byla nádherná ozvěna! Jednou jsem zavolal Haló a ozvalo se to ještě pětkrát!"
"To nic není," přidá se druhý. "U nás v paneláku stačí jednou kýchnout a ozve se desetkrát Na zdraví!"
Jeden velmi zbožný rabín se odebral na věčnost a členové jeho obce začali vyzývat Hospodina, aby jim dopřál zahlédnot, co jejich rabín v nebi dělá. Jejich prosba byla vyslyšena, ale ke své hrůze spatřili rabína s překrásnou blondýnkou na klíně. Volají na něj: "Rebe, rebe, jak jen můžeš! Ty, který jsi byl celý život tak svatý..." "Pochopte to", vysvětluje rabín. "Ona není má odměna, já jsem její trest."
Jeden zákazník přijde do hospody a ptá se pana vrchního: Co byste mi doporučil dobrého? A pan vrchní říká: Protější restauraci.
Jedna fajnovka se v hospodě rozeřvala: "Vyvětrejte tady, strašně to tu smrdí!"
V odpověď se ozvalo sborové: "Prrrd!"
Jedno pivo! poručí si host. Číšník přinese evidentního napěněného podmíráka. Dotočte to, prosím. To není třeba, to dojde. Host po chvíli odchází: Platim! Bude to 7,20 Kč. Host podává pětikorunu. Pardon, říkal jsem 7,20! To je v vpořádku, to dojde.
Jednoho dne se vrátí agent CIA z tajné mise v rusku. "tak jak to šlo," ptá se ho šéf. "ále, mise je v tahu, odhalili mě."
"jak to?" "to sem si takhle jednou zašel do hospody a jak tam tak sedim, tož jeden ten štamgast povidá: "ty nejsi rus." A já na to "jaktože ne, koukej jak umim tančit kozáka." a zatančil sem mu z fleku kozáka. a on povida "ty nejsi rus." povidam "a to viš že sem rus, koukej," a hodil sem do sebe flašku vodky. a von zas "ty nejsi rus." tak sem se na to vysral a vrátil se." a šéf povidá: "á, kurva, já věděl že ti černoši všecko poserou."
Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 21 40 60 Další