Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Hospodské vtipy

Nejlepší hospodské vtipy, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma restaurací a hospod a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 24 25 26 27 28 29 30 40 60 Další
Povídá jedna slečinka na koktejlu: "Je mi tolik let, kolik mám číslo bot!"
"Zajímavé, a jaké máte číslo bot?"
"Čtyřiatřicet!"
"A netlačí vás ty botičky?"
Povídá pan Majzl v hospodě: "Pane hostinský, vidím, že nějak rychle bohatnete, to není samo sebou. Že v tom budou nějaké čáry?" Hospodský se usmál a povídá: "Kdepak, jenom čárky!"
Povídá zákazník mladé servírce: "Když se tak podívám na ten účet, tak vás ve škole učili kromě přídavných jmen i přídavná čísla."
Povídají si dva chlapy v hospodě: Jak ten týden letí, co? Jeden nestačí ani vystřízlivět, a už je tu zase pátek...
Pozdě večer: Maminko, maminko, tatínek je zase opilý? A jaks to, dceruško, poznala? Je v koupelně a holí zrcadlo...
Prijde capek do hospody k vycepu a objednava si u vycepniho pivko. Kdyz se kolem sebe rozhledne, tak uvidi nejakyho malilinkatyho chlapka, co sedi u malilinkatyho stolu, cte si malilinkaty noviny a popiji pivko z malilinkatyho pullitru. Capek se teda zepta vycepniho "Prosim vas, kdo je tamhleten pan?" Vycepni zakrici na onoho malilinkateho pana "Hej, Franto, vypravej tady tomu panovi, jak si poslal mistniho samana do prdele!"
Prišel takhle chlápek do hospody s irským vlkodavem - takový ten pes velikosti staršího telete. Uvázal psa venku a dal si pivo. Za chvilku přišel druhý chlápek, tak se rozhlédl, popošel k tomuhle a ptá se: "Hele, to je váš pes, ten venku?" "Jo, proč?" "No, mám pocit, že ho muj pes zabil." "Helejte, co máte za psa, že by dokázal zabít vlkodava?" "No, stájovýho pince." "To mi reknete, jak muže stájovej pinc zabít vlkodava." "No, myslím, že tomu vašemu zaskočil v krku."
Proč jsi se rozváděl? Hrozně pila. No ale ty taky piješ. No právě, docházely nám peníze.
Proč pan Novák nikdy nepřijde domů opilý?
Protože ho vždycky přinesou!
Před půlnocí požádá host v baru vrchního: "Už musím jít domů. Dejte mi něco, abych vystřízlivěl."
"Prosím, tady je účet."
Předchozí 1 21 24 25 26 27 28 29 30 40 60 Další