Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Hospodské vtipy

Nejlepší hospodské vtipy, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma restaurací a hospod a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 25 26 27 28 29 30 31 40 60 Další
Před zatopenou hospodou postává hlouček štamgastů a jeden z pivařů se zadostiučiněním volá na skleslého hospodského: "Já ti říkal, že na tu vodu jednou dojedeš!"
Předsevzetí školáka na konci června: "Letošní prázdniny nevystrčím nos z hospody!"
Přiběhne pan Novák so hospody a povídá hospodskému:"
"Honem, honem, dejte mi dvě deci rumu! Stará mi peče dort na narozeniny a zapomněla ho koupit.""
"Dvě deci? Tak dvě..." odpoví hospodský, "a přinesl jsis na to něco?" "Ne, na to jsem zapoměla... tak mi ho dejte do sklenky, já ho vypiju hned tady."
Přiběhne ráno do hospody zděšený Novák a křičí na hospodského: "Jaroušku, v noci u mě doma byli mimozemšťané!"
"A podle čehos to poznal?"
"Podívej se sám, jaké mám kruhy pod očima."
Přijde asi 40-letý chlap do hospody a vytahuje se: "Jdu po ulici a najednou proti mě šest týpků. Všechny jsem je pobil a jednomu jsem takovou nakouřil, až mu z tašky slabikář vypadnul!"
Přijde děda do hospody, leje do sebe jeden rum za druhým a po každém říká: "Některé věci prostě nevysvětlíš."
Barman se ho po chvilce ptá: "Jaké věci nevysvětlíš?"
A děda: "Ale, to takhle jednou dojím kozu a ona mi, mrcha, pravou nohou shodila kbelík s mlékem, tak jsem jí tu nohu přivázal k sloupku. Ale ona mi to zase shodila prozměnu levou, tak jsem jí přivázal i levačku. Ale začala mě zase otravovat ocasem, tak jsem jí ho přivázal páskem ke stropu. Najednou přišla manželka, mně spadly kalhoty... No, některé věci prostě nevysvětlíš!"
Přijde do hospody chlap s černou kočkou v náručí. Sedne, objedná panáka rumu a panáka benzínu. Hospodskej divně kouká, ale nakonec donese i ten benzín. Chlápek do sebe kopne rum a kočku chytí a naleje do ní ten benzín. Kočka začne prskat, zježí se jí srst, jako dělová koule lítá po hospodě, až najednou se zebleje a padne na zem mrtvá.
Pár chlapů na to blbě kouká a ptají se: "Sakra, co to bylo? Co se jí stalo?"
A majitel říká: "No, co já vím, asi jí došel benzín."
Přijde do hospody chlap s černou kočkou v náručí. Sedne, objedná panáka rumu a panáka benzínu. Hospodskej divně kouká, ale nakonec donese i ten benzín. Chlápek do sebe kopne rum a kočku chytí a naleje do ní ten benzín. Kočka začne prskat, zježí se jí srst, jako dělová koule lítá po hospodě, až najednou se zebleje a padne na zem mrtvá. Pár chlapů na to blbě kouká a ptají se:"
"Sakra, co to bylo? Co se jí stalo?"A majitel říká:"
"No, co já vím, asi ji došel benzín."
Přijde do hospody chlap s černou kočkou v náručí. Sedne, objedná panáka rumu a panáka beznínu. Hospodskej divně kouká, ale nakonec donese i ten benzín. Chlápek do sebe kopne rum a kočku chytí a naleje do ní ten benzín. Kočka začne prskat, zježí se jí srst, jako dělová koule lítá o hospodě, až najednou se zebleje a padne na zem mrtvá. Pár chlapů na to blbě kouká a ptají se: Sakra, co to bylo? Co se jí stalo? A majitel říká: No, co já vím, asi jí došel benzín.
Přijde farář do hospody a kárá Vildu Vyskoče, proč nechodí do kostela.
"Ale pane faráři," namítne štamgast, "proč sedět v kostele a myslet na pivo? Radši sedím v hospodě a myslím na Boha!"
Předchozí 1 21 25 26 27 28 29 30 31 40 60 Další