Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Hospodské vtipy

Nejlepší hospodské vtipy, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma restaurací a hospod a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 26 27 28 29 30 31 32 40 60 Další
Přijde host do restaurace a objednává si u vrchního: "Dvě vajíčka, jedno natvrdo až do zelena, druhé napůl syrové, dva připálené toasty, rozteklé máslo a dva plátky slaniny, z jedné strany syrové a z druhé spálené. K pití slabou a studenou kávu."
"Omlouvám se, ale to asi naši kuchaři nesvedou."
"Jakpak by ne, včera se jim to podařilo!"
Přijde host do restaurace a přeje si čaj.
"Jaký prosím, čínský, indický, gruzínský," ptá se číšník.
"Víte co, žádnou politiku, dejte mi kafe."
Přijde hrbatý do krčmy a nemá hrb. Ptají se ho, jak se to stalo."
"No šel sem v noci přes hřbitov a potkal sem smrtku. Ona se mne ptá:""
"Máš hrb?""
"Mám.""
"Tak dej.""
"No a byl sem bez hrbu."Slyšel to slepý a říká si, že když hrbatému sebrala hrb, tak jemu vrátí zrak. Vydal se na hřbitov a potkal smrtku. Ta se ho zeptala:"
"Máš hrb?""
"Nemám.""
"Tak tu máš."
Přijde chlap do baru, zdrceně usedne a objedná si dvojitého ruma. Barman na něj: "Člověče, co se vám stalo, jste nějakej smutnej!"
"Ale, už dlouho jsem podezříval manželku z nevěry, tak jsem dnes přišel z práce dříve domů a nachytal jsem ji se svým nejlepším přítelem."
"No jo, to muselo bejt těžký, co má v takové chvíli člověk říct svýmu nejlepšímu příteli?!" praví barman.
Chlap na to: "No já na něj zařval ‚FUJ, necháš paničku! Zlobivej pes!’"
Přijde chlap do Francouský restaurace a zrube se tam francouským koňakem jak motyka. Když k němu přijde číšník se slovy: "Ráčíte zaplatit?" "Berete perly?" "Ano, zajisté." "Tak mě dejte třikrát ústřice a držte mě palce."
Přijde chlap do hospody a objedná si u vrchního dvě piva. Vrchní mu je donese a je mu divné, proč si samotný chlap objednal dvě piva. A chlap mu říká: "Já mám nemocného bratra, a tak piju i za něho."
Druhý den chlap přijde a objedná si jen jedno pivo a vrchní povídá: "To je mi líto, pan bratr zemřel."
"Ne," chlápek na to, "ale přestal jsem pít."
Přijde chlap do hospody a povídá: "Povím Vám skvělej vtip o policajtech".V tom se v rohu zvedne chlap a říká: "Chci Vás upozornit, že já jsem policista".A ten chlap na to: "Tak dobře já to povím pomalu a dvakrát".
Přijde chlap do hospody s jídlonosičem a říká: "Stará odjela do lázní, tak si jdu pro oběd. Do spodního mně dej světlé, pak černé a nahoru 8 fernetů."
Přijde chlap do hospody s nádhernou blondýnkou, nádhernou brunetkou a na rameni mu sedí havran. Chlap si objedná tři malý a deset velkejch panáků. On s blondýnou a brunetou si dají po malejch a havran vyžere deset velkejch. Druhý den se opakuje to samé, třetí den se opakuje to samé a vrchnímu to už vrtá hlavou a ptá se chlápka, co to má znamenat. "Ále, já sem rybář a chytil sem zlatou rybku. Slíbila mi, že když ji pustím, můžu mít tři přání. Tak sem ji pustil a přál si nádhernou blondýnu, nádhernou brunetu a ptáka, co hodně vydrží !!"
Přijde chlap do krčmy a povídá: "Zemřela mi manželka."
A druhý se ho ptá: "Jaká byla její poslední slova?"
"Do hospody půjdeš jen přes moji mrtvolu!"
Předchozí 1 21 26 27 28 29 30 31 32 40 60 Další