Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Hospodské vtipy

Nejlepší hospodské vtipy, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma restaurací a hospod a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 28 29 30 31 32 33 34 40 60 Další
Přijde Ládin do hospody a povídá: "Tak co, už je sestřelena USA?"
A hospodský odvětí: "Tak je jdi střelit, vole!"
Přijde muž do hospody a pije jednu minerálku za druhou.
"To máte takovou žízeň?" zajímá se zdrcený vyčepní.
"Ani ne," přiznává host, "ale pohádal jsem se s manželkou! A tak piju na vztek."
"To chápu, ale vodu?!"
"A co mám dělat," povídá nešťastník, "když jsem abstinent?"
Přijde muž do hospody a vidí mladou servírku, žádá ji o pivo. Slečna odpoví: "Nemáme." Chce vodku. Slečna odpoví: "Také nemáme." Muž se naštve a řekne: "A máte večer čas?" Sličná servírka odpoví: "Ano." Muž na to: "Tak si večer sedněte a všechno objednejte!"
Přijde nalitej chlap k taxíku a povídá: Ste volnej? Jo. A vejde se vám tam ještě kuře a basa piv? Jo. BBLeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah.
Přijde opilec do zpovědnice, sedne si a nic neříká. Farář vedle ztratí trpělivost a lehce zakašle. Nic. Trochu víc zakašle. Zase nic. Začne tedy ťukat na stěnu, aby už se konečně hříšník projevil a něco řekl.
Z druhé strany se ozve: "Ťukáš zbytečně, tady taky není hajzlpapír!"
Přijde pán do hospody a povídá: -Helejďte se, já vám řeknu senzační vtip o policajtech. V rohu se zvedne chlap a povídá: -Pane, upozorňuji vás, že já jsem policista!- Pán na to: -Tak dobře, já to řeknu pomalu a dvakrát-.
Přijde pán se svým yorkšírským teriérem do hospody a přiváže ho ke sloupu před hospodou. Za pár minut přijde další pán se svým vlkodavem a přiváže ho k vedlejšímu sloupu, poté jde do hospody.
Za chvilku jde první pán z hospody a zděsí se a rychle vběhne zpět do hospody a říká majiteli vlkodava, že mu jeho teriér zabil psa. Majitel vlkodava se rozesměje a ptá se, co se mu stalo.
"Víte pane, vašemu psu zaskočil můj pes v krku a on se asi udusil."
Přijde patnáctiletý mladík do hospody a volá na výčepního: "Jedno velký pivo!"
Výčepní se ptá: "A bylo ti už osmnáct?"
A mladík odpoví: "Tak si dám malý..."
Přijde Pepa z hospody a praví k nakvašené ženě: "Hádej, co mám v kapse - začíná to na F" - "Fialky?" - "Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse - začíná to na E" - "Tak to nevím." - "Eště jednu!"
Přijde poslanec do hospody a říká vrchnímu: "Pane vrchní, dal bych si něco, co v parlamentu nemáme. Co vy na to?"
Vrchní pohotově odpovídá: "A co třeba mozeček?"
Předchozí 1 21 28 29 30 31 32 33 34 40 60 Další