Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Hospodské vtipy

Nejlepší hospodské vtipy, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma restaurací a hospod a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 34 35 36 37 38 39 40 60 Další
Sejde se katolický kněz, mohamedánský imám a židovský rabín.Baví se o víře a začnou se také bavit o síle modlitby.Katolický kněz říká:To jsem jednou šel zaopatřovat nemocného do vzdálené vesnice.Jdu přes les, pole a louky, naráz se přihnaly mraky, šílená bouřka,průtrž mračen, nebylo kam se schovat. Tak kleknu, prosím Boha o ochranu.Naráz - všude okolo liják, nade mnou modrá obloha a já jsem v suchudošel až k cíli.Mohamedán na to:To je nic, tobě šlo jen o zdraví, mě šlo přímo o život.Jel jsem na velbloudu pouští. Naráz se přihnala písečná bouře,nebylo kam se schovat. Padnu k zemi a prosím Aláha o ochranu.Naráz - všude okolo bouře, nade mnou modrá obloha a já jsem v bezpečídojel k cíli.Židovský rabín na to:Pánové, to není nic proti tomu, co jsem zažil já.Jdu v sobotu v Paříži po hlavní ulici a naráz uvidím na zemi plnou peněženku.Chci ji zdvihnout, ale naráz si uvědomím, že je sobota - šabata já se nesmím dotýkat peněz. Přece tam ale tu peneženku nemůžu nechat ležet.Pozvednu oči k nebi, modlím se k Hospodinu.Naráz - všude okolo sobota, nade mnou úterý.
Sídliště bylo již několik týdnů terorizováno hysterickým psem, který dokázal celé noci v kuse proštěkat. Městská policie byla bombardována stížnostmi občanů, ale mimo domluvy s majitelem zvířete nemohla nijak razantněji zakročit. Trápení všech vyřešil až jeden chlápek, který se do města čerstvě přistěhoval. Když se s tím druhého dne chlubil v hospodě, všichni se vyptávali, jak toho psa dokázal umlčet.
"Mně můžete děkovat jen za nápad," skromně odvětil hrdina dne. "Jinak všechno zařídila manželka. Večer jsem jí poslal k plotu a do rána ho moje Mařka ukecala!"
Slyšeli jste o tom vědci, co vymyslel lék na opilost?
Přátelé ho ukamenovali.
Smutný pán v baru upíjí černou kávu a svěřuje se svému příteli: "Tak si představ. Já tý svý sehnal ložnici ze švédský břízy, obývák z kanadského javoru a vrátím se ze služební cesty a najdu doma chlapa z Český Lípy!"
Sotva pan Kouřil otevře dveře do bytu, ucítí ostrý zápach kouře.
"Co to tu smrdí?" zeptá se udiveně manželky.
"Měla jsem jenom takovou menší nehodu," uklidňuje ho hospodyňka. "Pánev nechtěla ničím pustit, tak jsem ji umyla benzínem... a zapomněla jsem ji utřít, než jsem začala péct!"
Soudní proces s hospodským Podmírákem vypadá předem rozhodnutý.
Společensky unavený pán ulehl v parku na lavičku. Jde kolem policista a zatřese s ním: "Člověče, běžte pryč! Tady nemůžete ležet!"
"Ležet já náhodou můžu," odpoví pán. "Jít nemůžu."
Správné rozhodování Mám si dát ještě jednu nebo si nemám dát ještě jednu? Břicho říká, že jo, hlava zase, že ne. Hlava je moudřejší než žaludek. Moudřejší tedy ustoupí. Pane vrchní, ještě jednu.
Správné rozhodování: Mám si dát ještě jednu, nebo si nemám dát ještě jednu? Břicho říká, že jo, hlava zase, že ne. Hlava je moudřejší než žaludek. Moudřejší tedy ustoupí... Pane vrchní, ještě jednu.
Starej děda kouká z okna paneláku, kroutí hlavou a říká: "Ty studenti jsou dneska fakt chudý, pět jich kouří jedno cigáro a ještě se tomu smějou..."
Předchozí 1 21 34 35 36 37 38 39 40 60 Další