Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Hospodské vtipy

Nejlepší hospodské vtipy, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma restaurací a hospod a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 40 41 42 43 44 45 46 60 Další
Vbehne chlap do hospody celý udýchaný a ptá se hned u prvního stolu: "Chlapi, kdo tady má velkýho cernýho tlustýho psa s bílým obojkem?" "No, nikdo." "Tak to jsem vám prejel faráre."
Vběhne chlápek do hospody a udýchaně zavolá: "Hospodo, jedno pivo, než to přijde."
Dostane pivo, hodí ho do sebe a zavolá: "Hospodo, ještě jedno, než to přijde."
Dostane další. Když ho do sebe otočí, hostinský se ptá: "A co platit?"
"Hmm, už to přišlo."
Vběhne chlápek do hospody a udýchaně zavolá: Hospodo, jedno pivo, než to přijde. Dostane pivo, hodí ho do sebe a zavolá: Hospodo, ještě jedno, než to přijde.Dostane další. Když ho do sebe otočí, hostinskej se ptá: A co platit? Hmm, už to přišlo...
Ve školní jídelně: "Jedno pivo, paní hospodářko!"
Ve vlčí hospodě sedí vlci a chlastaj pivo, do toho nějakej rum a dobře se baví. Najednou se rozletí lítačky, do hospody vtrhne zajíc a řve: "Kdo je tu frajer, ať vstane!"
Všichni sedí.
"Tak mi všichni dáte kačku!"
Všichni vlci dají kačku. Druhý den jsou zase vlci v hospodě a vtrhne tam zajíc: "Kdo je tu frajer, ať vstane!"
Zase nikdo.
"Tak mi dáte všichni kačku!"
Všichni vlci dají kačku a když zajíc odejde, jeden z nich se zvedne a povídá: "Chlapi, je nás víc a jsme vlci, příště se všichni zvednem!"
Vlci souhlasí. Další den zase vtrhne do hospody zajíc a zařve: "Kdo je tu frajer, ať se zvedne!"
Všichni vlci se zvednou. Najednou se rozletí lítačky, do hospody vtrhne medvěd a zařve: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku!"
Vedoucí si zavolal číšníka: "Prosím tě, přestaň konečně vyhazovat opilé hosty ze dveří. Stále zapomínáš, že pracuješ v restauračním voze."
Vejde modrý muž do hospody. Hostinský: "Co si přeje, modrý pane?" Muž: "Já jsem modrá tlama, a chci pivo." Dá mu pivo. Za chvíli příde muž v červeném. Hostinský: "Co si přeješ červený pane?" Muž: "Já jsem červená tlama, a chci pivo." Dá mu pivo. Za chvíli příde muž v zeleném. Hostinský: "Co si přeješ zelená tlamo?" Muž: "Váš občanský průkaz!"
Velmi podnapilý občan se vypotácí z hospody. Potká ho starosta a domlouvá mu: "Jsi na špatné cestě, Nováku! Nestydíš se?"
"A proč já? Za špatnou cestu ať se stydí obec!"
Venku se zatáhlo a starý kuřák se zděsil: "Tolik jsem jich snad nevykouřil?!"
Vesnický frajer řekl kamarádům, že s nimi večer nemůže do hospody, ale nakonec tam přišel.
"Víte, měli jsme s rodinou drát, ale pak jsme se na to vykašlali," vysvětluje ve dveřích.
Jeden maník se ozve: "A co jste s tím drátem chtěli dělat?"
Předchozí 1 21 40 41 42 43 44 45 46 60 Další