Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Hospodské vtipy

Nejlepší hospodské vtipy, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma restaurací a hospod a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 21 40 43 44 45 46 47 48 49 60 Další
Vrchní volá na hosta: "Pepo, zapomněl jsi zaplatit!"
"Vždyť jsem taky pil proto, abych zapomněl!"
Vsadí se v hospodě na srazu myslivců jeden z nich se všema o flašku vodky, že když mu zavážou oči, tak poslepu sáhne na kůži a řekne, kdy bylo zvíře střeleno a jaká je jeho cena. Tak mu je zavážou, dají mu do ruky kůži a on řekne: "Srna střelená loni, cena je 2 500 korun."
Tak vypije celou flašku, ráno se probudí z opice a vidí, že jeho manželka brečí: "Že jsi přišel ve tři ráno, to bych ti prominula, ale že jsi mě celou noc osahával a křičel: Krtek za 3,50 - to ti nikdy neprominu!"
Vyjde vrána z hospody a jako že letí domů. Zamává křídlama a nic, zamává podruhé a zase nic. Nechápavě zakroutí hlavou, zkusí to potřetí a nic. Nakonec to vzdá a říká: "Á, jebu na to, jdu pěšky".
Vyjde vrána z hospody, párkrát laxně zamává křídlama a pak řekne: "Seru na to, jdu pěšky."
Výmluva špekaté matrony: "Sto třicet kilogramů nemám proto, že jsem tlustá, ale proto, že mám srdce z kamene!"
Vypráví pan Berousek v hospodě: "S manželkou jsme minulej rok měli tak velkou ponorku, že jsme ji prodali armádě za deset milionů!"
Vypráví Pepa v hospodě: "Včera jsem říkal sousedům, Ukrajincům, že bych potřeboval střelit auto."
"A střelili ti ho?"
"Jo, ráno jsem měl prostřílené gumy."
Vypráví v hospodě nadstrážmistr Kuře: "Když jeden můj kolega dobíjel baterky, roztřískal si obuškem diskmena!"
Vyrazí jeden Čech z bodu A do bodu B rychlostí 90 km/h. Druhý Čech vyrazí z bodu B do bodu A rychlostí 120 km/h. Kde se potkají?
V hospodě.
Vytahuje se chlapík v hospodě: "Já piju už od prvního stupně na základní škole a ještě nikdy jsem nepřišel domů opilý."
Štamgasti se uculují, ozve se i několik námitek, že to určitě není možné apod. Chlapík se culí: "Já ještě nikdy nepřišel domů opilý, protože vždycky, když se ožeru, tak mě přinesou!"
Předchozí 1 21 40 43 44 45 46 47 48 49 60 Další