Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Kameňáky

Nejlepší kameňáky, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký drsný vtip, který patří mezi kameňáky a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 5 7 Další
Holohlavý chlapík s dřevěnou nohou byl pozván na maškarní ples. Nevěděl, co si má obléci, tak napsal do půjčovny, aby mu poradili a vypomohli. Zakrátko mu došel balík s krátkým vysvětlením: „Vážený pane, přibalili jsme vám pirátský oblek plus tečkovaný šátek na hlavu, s vaší dřevěnou nohou budete vypadat přesně jako pirát.“ Toto chlapíka urazilo a hned jim odepsal, že prý takováto výbava jenom zvýrazní jeho invaliditu a postih. Půjčovna mu tedy poslala další balík s dopisem: „Vážený pane, omlouváme se za naši zásilku a přikládáme vám háb mnicha. Róba vám zakryje dřevenou nohu a vaše holá hlava bude vypadat presne jak ji mají mniši.“ Toto ho ale rozčertí ještě víc, načež jim odepíše, že prý takováto výbava odvede pozornost od jeho dřevěné nohy na jeho plešatou hlavu! Za pár dní mu přijde menší balík, ve kterém je pouze čokoládová poleva, drcené oříšky a dopis: „Vážený pane, omlouváme se, že jsme v obou případech nedostatečně odhadli vaše přání. Zasíláme vám jako náhradu čokoládovou polevu, kterou si po ohřátí nalejte na vaši plešatou hlavu a posypte drcenými oříšky. Tu dřevěnou nohu si strčte do prdele a budete vypadat jako čokoládový nanuk.
Dva rybáři u vody. Jednomu berou, druhému ne. "Co to máš za fintu?" ptá se ten neúspěšný. "Ale žádnou, musíš mít pořádný červy a jde to pak samo." "A kde bereš tak velký červy?" "To vezmeš vidle, natočíš na ně drát, zapíchneš do země a pustíš tam 220 voltů. Oni vylezou ven, no a ty si vybereš ty největší... jednoduchý, ne?!" Uplyne pár dní a rybáři se opět potkají. Jenže ten neúspěšný je v obvazech, berle pod paždím, samá modřina. "Ale, ale, pane kolego, copak - bouračka?" "Jo, houby bouračka, šel jsem na ty vaše červy! A jak jste říkal - vezmu vidle, natočím drát, zapíchnu do země... ale chtěl jsem mít větší červy než vy, a tak jsem tam místo 220 pustil 380V!" "No a?" "Místo červů vylezli horníci a dali mi do držky!"
Jdou dva lidožrouti a jeden nese urnu. Druhý na něj kouká a úžasem povídá: Ty vole, kde jsi vzal ten instant.
Do taxíku vběhne úplně nahá dívka a zadá adresu. Taxikáři to nedá a ve zpětném zrcátku si dívku prohlíží. Dívka po chvíli mlčení znervózní: "To jste ještě v životě neviděl nahou dívku?" "Ale jistě, jen tak přemýšlím odkud vytáhnete peníze na zaplacení."
Hodnocení: 4.43 | Hlasovalo: 3
Jde tak hajný po lese a slyší křik a pláč. Tak jde za zvuky a vidí malou holčičku schovanou za stromem a její rodiče uplně zmasakrované.
Ptá se holčičky, co se stalo?
Ta mu povídá: Mámu znásilnili a zabili, tátu taky zabili, jen já jsem se schovala tady do křoví.
A myslivec se ptá: A to už tady nikdo není?
A svlíkaje se dodává: To máš ale blbej den holčičko.
"Chci změnit zaměstnání, úplně jsem vyhořela," povídá žárovka.
Hodnocení: 4.55 | Hlasovalo: 2
"Nebuď tak zamlklé," zlobí se tužka, "prav něco - vždyť jsi přece pravítko!"
"Proč jen jsem lakmusový papírek," povzdechl si chemický indikátor, "proč jen musím pořád lakovat?"
"Tak jsem blbá nebo navedená," řekla atomová bomba.
"Už toho mám dost, aby si ze mě pořád někdo střílel!" vzteká se brokovnice.
Předchozí 1 2 3 4 5 7 Další