Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Kameňáky

Nejlepší kameňáky, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký drsný vtip, který patří mezi kameňáky a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Jde wesťák, jde, dojde ke stolu, vidí tam Red Bull, tak ho vypije a narostou mu křídla. Tak letí, letí, a najednou zakopne!
Jdou dva vedle sebe a jeden říká: "Měli bychom sebou radši hodit!"
A odhodí se oba dozadu.
Jdou dvě nuly po poušti a v dálce vidí nekonečno.
Jdou tři rajčata, táta rajče, máma rajče a syn rajče. Syn rajče se loudá někde vzadu, a tak se pro něj táta rajče vrátí. Vrazí synovi facku a povídá: "Pro příště si pamatuj, že se máš držet těsně za námi! A teď pojď, kečupe."

Je ti takhle ženská na letišti a vzpomene si, že si zapomněla zajít na GINDU tak jde a říká si nemám jít mám jít, tak dokola a nakonec se rozhodne, že půjde. V čekací kabině nikdo není a řekne si mám štěstí a teď vidí muže v bílém a říká já nemám čas tak to uděláme rychle. Lehne si na kozu a teď říká vidíte tam něco a on jí to ohmatává a říká no je to dobrý no až na to že já tady maluji zdi. A ona říká no a mě hned bylo divný, že tady cíjtim barvu.

Jede had na kole. Žížala na něho bafne a had spadne. A říká: "Žížalo, ty jsi ale kráva, kvůli tobě jsem si odřel koleno!"
Jedou dva chlapi na motorce, jeden bez vlasů, druhý bez noh. A ten holohlavý říká: "Šlápni na to, ať mi vlajou vlasy."
Jsou dvě buchty v troubě a pečou se asi 10 minut. Najednou jedna buchta řekne: "Uf, tady je ale vedro."
Druhá buchta se na ni podívá a vykřikne: "Áááááá, mluvící buchta!"
Kolik má kráva nohou?
Přece 12... Dvě vepředu, dvě vzadu, dvě napravo, dvě nalevo a jednu v každém rohu.
Kolik stojí deset hrušek, když jedna hruška stojí v širém poli?