Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o kultuře a umění

Nejlepší vtipy o kultuře a umění, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma kultury a umění (pohádky, filmy, známé osobnosti) a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 15 28 29 30 31 32 33 34 42 Další
Zbláznil se herec. Projevovalo se to zuřivostí a naprostou nesnášenlivostí. Kolegové povolali lékaře, který se domníval, že když mu dají nastudovat nějakou velkou roli, mohlo by ho to uklidnit. Dali mu tedy nastudovat Othella. Zdánlivě bylo všechno v pořádku, ale pouze do té doby, než roli nastudoval. Pak choroba vypukla znovu. Když takto nastudoval, co se dalo a zlepšení nenastalo, obrátili se kolegové opět na lékaře. Ten děl: "Podívejte se, je to sice herec, ale je to blázen, tak mu dejte nastudovat třeba telefonní seznam, vždyť je to jedno."
Dali tedy na radu učeného muže. A byl klid. Týden, dva týdny, měsíc... Po měsíci se jeden z kolegů osmělil: "Tak co, mistře, jak se vám líbí ta nová hra?"
"Ke hře samotné jsem se zatím nedostal, ale podle osob to musí být něco kolosálního!"
Zemřel papež a samozřejmě jde do nebe. Zaťuká na bránu a z ní vykoukne svatý Petr.
"Jméno?" zeptá se dost stroze.
"Svatý Otec."
Svatý Petr projede na terminálu databázi a zavrtí hlavou: "Je mi líto, ale nikdo takový do nebe jít nemá."
"Tak zkuste Jan Pavel II," naléhá příchozí.
Bez výsledku: "Ne, ani ten tady není."
"Tak zkuste... jo... zkuste Wojtyla, Karel."
A svatý Petr opět: "Ne, nikdo takový v počítači není, pane."
"To snad není možné!" rozčílí se papež. "Celý život si odříkám, snažím se jít příkladem, stamiliony lidí dole na zemi mě uctívají a vy mě teď nechcete pustit do nebe? Jak si to představujete? Co to má znamenat?"
Svatý Petr spiklenecky zamrká a ukáže prstem: "Koukněte támhle nahoru, zdraví vás skrytá kamera!"
Zlatá rybka chce odjet na dovolenou a hledá někoho na záskok v plnění přání. Požádá krokodýla, který s tím souhlasí. Po týdnu se rybka vrátí, přijde za krokodýlem a ptá se ho: "Tak co krokodýle, nebylo to těžké?"
"Ne, nebylo."
"Byl tu někdo?"
"Ano, včera jeden mladík."
"A co chtěl?"
"Přál si ho mít až na zem."
"Jak jsi to udělal?"
"Ale, ukous jsem mu obě nohy."
Známé filmové hvězdě přišel exotický pohled s tímto vzkazem: "Jseš k sežrání, kanibalové z Nové Guinei."
Známý hollywoodský herec oslovil před soudem hysterickou fanynku: "Slečno, to je zajímavé... Dneska jsem vás viděl poprvé, a už spolu máme dvě děti!"
Zprávy o vlakovém neštěstí byly předčasné, vlaku se téměř nic nestalo. Zemřelo ale přes sto lidí.
Zvoní mobil: "Co děláš?"
"Poslouchám Scooter."
"Jé, já nevěděl, že tvůj táta jezdí na skútru!"
Zvoní telefon: "Dobrý den, je tam pan Holan?"
"Ne, tady žádný Holan není."
"Tak vám moc děkuju, ušetřil jste mé nervy."
Žena je u jasnovidky a ta jí věští, že zaviní smrt mnoha miliónů lidí. Celá nesvá odchází a vidí na ulici chlapce, na něhož se řítí náklaďák. Pomyslí si: "Zachráním alespoň jednoho."
Vrhne se ke chlapci, vystrčí ho mimo dráhu auta a sama zahyne pod koly. Přiběhne policista a ptá se chlapce: "Není ti nic? Jak se jmenuješ?"
"Adolf Hitler, pane."
Ženská přijde k věštkyni a ptá se, co se zítra stane. Věštkyně povídá, že její manžel druhý den zemře. Paní zklamaně: "To já už vím, ale radši mi řekněte, jestli půjdu do basy."
Předchozí 1 15 28 29 30 31 32 33 34 42 Další