Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o kultuře a umění

Nejlepší vtipy o kultuře a umění, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma kultury a umění (pohádky, filmy, známé osobnosti) a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 15 28 33 34 35 36 37 38 39 42 Další
"Proč nosíte ten děravý deštník, klaune?"
"Abych viděl, kdy přestane pršet..."
"Přihlášením do soutěže potvrzujete své autorství," čte vědec v propozicích klání jemu podobných. Nato vítězoslavně zvolá: "Takže ušetřím za patentní úřad!"
"Reakce publika mne nijak nezaskočila," prozrazuje po svém prvním koncertě staronový zpěvák. "Jsem na takovéhle obrázky zvyklý, vždyť jsem patnáct let zpíval na pohřbech!"
"Ručíte za to, že to je pravý Rembrandt?"
"Ano, samozřejmě. Záruka platí dva roky."
"Skupinový sex nám není cizí," přiznali Rolling Stones.
Nabízí se otázka: Jsou tedy Jagger a spol. homosexuálové?
"Svobodu slova! Svobodu slova!" demonstrovali studenti.
Svého cíle dosáhli - a slovo uteklo.
"Tak se mi zdá, že jsi to kouzlo nějak špatně zformuloval, kouzelný dědečku," zlobí se mladý kníže. "Já chtěl princeznu, ne být princeznou!"
"Už jsem vynalezl snad úplně všechno, co se dá," povzdechl si geniální vynálezce, "ale jak zavřít manželce pusu - na to jsem i já krátký!"
"V českém šoubyznysu je pěknej cirkus!"
"Proč myslíš?"
"No vždyť je to na první pohled jasné - zpěvačka Bílá je cikánka, kolega Černoch je bílý..."
"V jednom rozhovoru jste na sebe prozradila, že nesnášíte namyšlené lidi," konstatuje v rozhovoru se známou popovou hvězdou reportér. "Je tedy pravda, že se nesnášíte?"
Předchozí 1 15 28 33 34 35 36 37 38 39 42 Další