Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o kultuře a umění

Nejlepší vtipy o kultuře a umění, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma kultury a umění (pohádky, filmy, známé osobnosti) a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 15 28 42 Další
Jde chlap kolem rybníku, najednou se vynoří zlatá rybka a říká: "Splním ti jedno přání!"
Chlap mávne rukou a povídá: "Neser, nemám čas."
A rybička za tři dny praskla.
Jde Karkulka černým lesem a najednou - z křoví kouká vlčí hlava, oči vytřeštěné. No tak Karkulka začne svoji repliku: "Proč máš tak velké oči..."
A vlk tiše zmizí.
Karkulka zavrtí hlavou a jde dál. Dojde na paseku a tam z trávy čouhá vlčí hlava s vyvalenýma očima, a Karkulka zase začne: "Proč máš tak velké oči..."
Hlava zmizí a jen vlnění trávy značí vlkův ústup.
Karkulce je to už fakt divný a jde dál. Najednou vidí, že z mlází zase kouká vlčí hlava, tak znovu začne: "Proč máš tak..."
A v tom vlk nelidsky zařve: "Kurva, já se snad v klidu nevyseru!"
Jde kluk po břehu řeky a vidí zlatou rybu, jak se plácá v bahně.
"Hoď mně zpátky do vody, splním ti tři přání..."
Hodí ji do vody, rybka připlave ke břehu a ptá se ho: "Co by sis přál?"
"Vodpluj!"
Rybka se vzdálí, doplave zpět, znova se ho ptá, co by si přál.
"Nevotravuj!"
"Už jsi promrhal dvě přání, máš ještě jedno, dobře si to..."
"Zdechni!"
Jde Pinocchio po ulici se svým otcem Gepettem a natáhne se jak široký tak dlouhý. Gepetto se na svého syna rozzlobí: "Ty jsi ale dřevo!"
Jde Schifferová do své vily. Otevře dveře, vejde dovnitř, ale vila nikde. Vyjde znovu ven a vila je tam, vejde dovnitř, ale vila zase nikde. Zamyslí se a říká: "Ten Copperfield si ze mě snad dělá srandu!"
Jde sněhulák po ulici a potká zajíce, chroupajícího mrkev. Zle se na něj rozkřikne: "Necháš ten nos?!"
Je ráno. Sluneční paprsky pronikají do zámecké komnaty. V posteli se rozvaluje tlustý žabák a spokojeně pokuřuje. U postele se krčí zmuchlaná princezna a kvílí: "Ty jsi mi lhal!"
Jede jeptiška ve vlaku a přistoupí dáma v nádherném kožichu. Jeptiška zbloudivší z cest Páně a střídmosti se osmělí a zeptá se: "Promiňte, ale prosím vás, kolik stál ten krásný kožich?"
Dáma se lehce pousměje: "Jednu noc lásky..."
Dáma o něco později svlékne kožich a objeví se nádherný briliantový náhrdelník. Jeptiška zvědavá jak kostelní myš zase nevydrží pokušení, které jí Bůh přichystal, a zeptá se na jeho cenu.
"Dvě noci lásky..." odpoví ona dáma.
Dáma si stáhne i rukavičky a na ruce má decentní, ale přesto nádherný prsten. Přidrzlá jeptiška dávno zbloudilá tisíce kilometrů od cest připravených Boží prozřetelností se zase ptá.
"To byly tři noci lásky," zní odpověď.
Večer jeptiška rozjímá ve své cele a ozve se zaťukání. Jeptiška se zamýšlí a řekne k zavřeným dveřím: "Víte co, otče... jděte do prdele s těma svýma karamelkama!"
Jede princ Bajaja lesem a uvidí chatrč a před ní stojí šeredná čarodějnice. Princ Bajaja ji pozdraví a čarodějnice říká: "Dobrý den, kokůtku."
Bajaja udiveně odpoví: "Ale paní, já nejsem kokůtek, já jsem princ Bajaja."
"No jo, no jo," odvětí čarodějnice. "Ty tu asi chceš přespat, co? Tak můžeš spát se mnou nebo tady s Mícou Fícou, a nebo na lavici."
Princ si pomyslí: "S čarodějnicí rozhodně ne, Míca Fíca bude nějaká opelichaná kočka - budu spát na lavici."
Ráno se princ jde umýt ke studánce a tam stojí krásná panna. Princ se jí ptá: "Hele, a kdo jsi ty?"
Dívka odpoví: "No já jsem Míca Fíca."
A princ Bajaja říká: "Ty vole, já jsem ale kokůtek!"
Jeden básník odhalil zrádného přítele svého druha a napsal mu proto varovný dopis: "Příteli můj jediný, kamarádíš se sviní!"
Dostalo se mu odpovědi: "Jsem rád, že ses přiznal."
Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 15 28 42 Další