Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Náhodné vtipy

Sedí takhle tři vyhulení na lavičce a v tom jede kolem auto. Po pěti minutách říká první: "To byl Ford."
Po dalších pěti minutách říká druhej: "Ne, to byl Opel."
A zase po pěti minutách říká třetí: "Jestli se budete hádat, tak já půjdu pryč."
Na konci rozhlasových zpráv se moderátor snaží posluchače navnadit slovy: "Situaci s námi můžete dále sledovat."
"Jestli budeš zlobit, dostaneš na šunku!" hrozí neposednému synkovi tatík.
"A když nebudu zlobit," vychytrale sonduje chlapec. "Dáš mi místo ní na uherák?"
Kolik je na světě Somálců?
65 kilo.
"Já teď budu přes hodinu a půl nahrávat film, jo?" povídá matce Karel.
"Dobře," odvětí maminka, "tak já si zatím třeba pustím video."
K Pepíčkovi přijde policajt a říká "Pepíčku tvoji maminku přejelo auto". Pepíček se rozpláče a pan policajt řekne "dělám si srandu byl to traktor".
Letí vrtulník, najednou z něho vyskočí chlapec, zatáhne za špagátek, z batůžku mu vylétne padák a kluk se snese k zemi. Za chvilku skáče další, a taky všechno v pohodě. Nakonec skáče třetí, zatáhne za šňůrku a z batůžku se mu začnou sypat jogurty. Mezi nimi je i vzkaz: "Milý Filípku, babička Ti opět nabalila trochu Monte."
"Celý zápas jsme se mazali rozhodčím med kolem pusy, ale vítězství jsme se nedočkali," stěžuje si po utkání fotbalový trenér. "Oproti tomu soupeři stačilo pár zelených papírků."
Bilog, fyzik a matematik stojí před vchodem do domu a sledují, jak 1 člověk vešel dovnitř a 2 lidé vyšli ven. Biolog to komentuje:"To je jasný, ty lidi se vevnitř množej, a proto jich vychází vic naž vchází do baráku.". Fyzik nesouhlasí, prohlašuje:"To je chyba měření". Matematik se zamyslí a pak prohlásí:"Když teď vyjde minus jeden člověk, nebude v domě nikdo."
Vězni dostávají večeři. Jeden dostane vepřovou kýtu, celý knedlík a láhev vína. Druhý, co je s ním na cele, dostane jen kousek tvrdého suchého chleba a sklenici vody.
"To je nespravedlnost!" křičí na bachaře ten, co dostal jen ten chleba. "Já pracuji od rána do večera a dostanu jen chleba a ten, co nedělá nic, tak dostane vepřovou kýtu!"
"To máte tak..." vysvětluje mu bachař, "vy dostanete to, co si vyděláte a on dostal to, na co má od státu nárok!"