Nejlepší vtipy a zábava pro každý den - Legracky.eu

Vtipy o národech a menšinách

Nejlepší vtipy o národech a menšinách, které jsme pro vás našli, nebo které jste nám zaslali vy, čtenáři našeho webu. Pokud znáte nějaký dobrý vtip na téma národy a menšiny a chcete se o něj podělit s ostatními čtenáři tohoto webu, využijte k tomu odkaz pro přidání vtipu v horním menu.

Předchozí 1 2 3 4 20 38 57 Další

Tři se takhle hádají, kdo má lacinejší výrobu zbraní.
Američan: "My umíme vyrobit tank za 2000 dolarů."
Němec: "Náš tank stojí jen 2000 marek."
Čechoslovák: "A nám stačí říct 2000 slov, a máme tanků plnou republiku."

V nacistickém zajateckém táboře se velící důstojník rozhodl, že na Štědrý večer propustí některé své vězně. Nejspravedlivější bude, když každému položí otázku a ti, kteří odpoví správně, budou propuštěni.
První přišel na řadu britský důstojník. Němec se ho ptá: "V roce 1912 se slavná loď srazit s ledovec. Jak se jmenovat ta loď?"
Brit nezaváhal, řekl, že Titanic, a byl propuštěn.
Druhý přišel na řadu Američan. Velitel se ho ptá: "V roce 1912 se srazit Titanik s ledovec. Vy vědět, kolik životů být tehdy ztraceno?"
Američan řekl, že 1517, a byl propuštěn.
Třetí na řadu přišel Žid. Německý velitel spustil: "V roce 1912 se Titanik srazit s ledovcem a potopit. Tenkrát zahynout 1517 lidí. Jak se jmenovali?"
Hodnocení: 4.65 | Hlasovalo: 2
Volají Američané Rusům, že vynalezli telefon do nebe, Rusové přijedou a vytočí dlouhé číslo, ozve se: "Svatý Petr, prosím?" Tak Rusové, že to byl omyl, zaplatí potom 100 dolarů a odjedou. Druhý den volaji Rusové Američanům, že vynalezli telefon do pekla. Tak Američani přijedou, vytočí dvě nuly a ozve se: "Haló, tady Lucifer!" Oni se leknou, že to fakt funguje, a ptají se, co jsou dlužni za vyzkoušení. "Jednu kopejku." "A proč tak málo?" "To je místní hovor."
Volají Američané Rusům, že vynalezli telefon do nebe. Rusové přijedou a vytočí dlouhé číslo. Ozve se: "Svatý Petr, prosím?"
Tak Rusové, že to byl omyl, zaplatí potom 100 dolarů a odjedou.
Druhý den volají Rusové Američanům, že vynalezli telefon do pekla. Tak Američani přijedou, vytočí dvě nuly a ozve se: "Haló, tady Lucifer!"
Oni se leknou, že to fakt funguje, a ptají se, co jsou dlužni za vyzkoušení.
"Jednu kopejku."
"A proč tak málo?"
"To je místní hovor."
Cikánka rodí, cikán jí svítí baterkou a vytahuje jednoho haranta za druhým. Když vytahuje asi pátého, cikánka povídá: "Ty, Juro, zhasni radši, ty potvory lezou za světlem!"
Cikánský jídelní lístek:ŠTĚKanáHAFburgerTURECKÝ GULÁŠ (pes se jmenoval Sultán)
Cítíš se opuštěný? Žiješ úplně sám ve velkém bytě? Ozvi se mi. Aladar Lakatoš s rodinou.
Co bude mít Somálec, když mu černá kočka přeběhne přes cestu?
Oběd.
Co je bumerang?
Bumerang je to, co když hodíš a nevrátí se to, tak to není bumerang.
Co je ještě hubenější než Somálec?
Měsíční mzda.
Předchozí 1 2 3 4 20 38 57 Další